2733
معصومه جون چند هفته پیش سوال کردم هیچکس هیچ پاسخی نداد میشه راهنماییم کنی؟!🙏🏻🌹چطور با همسرم صحبت ...

عزیزم قبلا در این باره صحبت کردیم تو گروه و اساتید نظراتشان رو گفتن ...که تا یه مدت طبیعی که عزیزم همچنین حرفی بزنه و نخواد به راحتی بهت اعتماد کنه 

منم نظر خودم رو گفتم در این باره که ...همسر خود بنده تقریبا چهار سالی میشه که به اسم دارایی زده 

منم ناراحت بودم واقیعتش از این همه خود گذشتگی خودم .

به اصلاح اواخر احساس میکردم که عین احمق ها خودم رو زدم به بلانسبت خریت 

فقط کارم شده جمع کردن ...در حالیکه یه آجر خونه به اسمم نبود .

وقتی هم میگفتم چیزی به اسمم بزن...می‌گفت منو تو نداریم 

بعد من مال تو همه چی ....آخرین بار یادم اونقدرررر گفتم که گفت از بابت مهریه ات میزنم 🙁 راضی هستی بسم الله

یعنی تا این حد غد و لجباز 

بعد که گفتم نه حالا چرا از بابت مهریه ؟

گفت یه کاری هم میتونم بکنم که شرط عمره کنم 🙁

بعد با گزر زمان و به قولی اعتماد شو جلب کردن 👌همه چی کاملا عوض شد 

تو هم ناامید نشو عزیزم ❤️ اگه از زندگی مشترکتون زمان کمی میگزره ...بذار یه چند سالی بگزره بعد باز مطرح کن 

فقط این مدت برای خودت هم جمع کن 

یه نسخه رو نمیشه به همه پیچید که من به شما بگم منتظر باش حتما همسرت بنامت خواهد زد 

حالا ببین با این چهار حالت با کدومش میتونی که تجدید نظر کنه 

یا به حالت ...یا به حیلت ...یا به زاری ...یا به زوری 

یه اشتباه از اوایل زندگیمم بگم

من اوایل که ازدواج کرده بودم ، تصورم این بود اگه رفتم خونه دوست،فامیل و یا خانواده خودم و همسرم و هر پذیرایی و هر شام و ناهاری دادن من باید بهترش رو جبران کنم

در صورتی که اون دوست یا فامیل یا خواهر برادر واقعا وضع مالیش از ما چند برابر بهتر بود و چند سالی زودتر از ماها زندگیشون رو شروع کرده بودن و اون زمان در نقاط امن زندگیشون بودن

اما من تازه اول زندگی و با هزاران مشکل مالی و اقتصادی و کار و ....

درسته نباید به مهمان بی حرمتی کرد،مهمان باید عزیز نگه داشته بشه،اما واقعا به چه قیمتی؟

تحت فشار گذاشتن خودت و همسرت که هم رده پذیرایی و کادو بقیه قرار بگیری؟!

تازه قسمت بدترش اینجا بود که هیچ کس هم باور نمیکرد که وضع مالی ما چطوری هست،شاید اصلا توی باورشون نمیگنجید که ما مشکل مالی داشته باشیم...

از یه جایی به بعد یاد گرفتم خود واقعیم باشم

اگه کسی برای من ۵ میلیون کادو آورد و میبینم ایشون شرایط اقتصادی خیلی خوبی داره،دلیل نداره من ۶ تومن کادو جبران کنم.

به وقت جبران به جیب خودم نگاه میکنم و بس...

اگه کسی من رو شام دعوت کرد رستوران به صرف چلو ماهیچه،من ایشون رو منزل خودم دعوت میکنم و در حد خوب و شکلیل به سبکی که بارها دوستان اینجا گفتن پذیرایی میکنم،هم هم عزت مهمان حفظ بشه هم خودم و همسرم...

درخت  سرسبز و شاداب صبرم می گوید :امیدی هست چون خدایی هست …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۹ درصد کشیده روش عزیزم دیشبم بهت گفتم این آقا کارش ایراد داره🙈

من رفتم تو طلا فروشی های محل سرچ کردم طلا زیر ۶  ۷ درصد نمیدادن معقوله؟

تو تهران با کارمزد کم سراغ دارید،؟

دل به دل راه داره دیر به دیر که میای جای خالیت خیلیحس میشه💝❤️خب گزارش بدم خدمتتون، عرض کنم کهگوشتمو ...

قربونت عزیزم ❤️ لطف داری 

خیلی هم عالی عزیزم 👌 واقعیت ما با جاری اینا شریکی گوسفند میگیریم ...وقتایی شده که ما زودتر از اونا تموم کردیم ...و تا تموم کردن اونا منتظر میمونم که باز دوباره گوسفند بگیریم 👌

تا اونوقت 

منم یا از سیمای مشاغل میگیرم که عضو هستیم 

با قیمت خوب و عالی و با کیفیت بهتر 

و یا از همون اتکا و جانبو میگیریم 

حالا اون روز منم متوجه شدم که مرغ رو جانبو قیمت خیلی خوبی میده نسبت به بیرون ...مرغ فروشی 

مرغ ارگانیک رو کیلویی ۷۳تومن میده 

در حالیکه مرغ رو بیرون کیلویی ۹۰تومن میده 

ببین اختلاف قیمت رو ؟

تازه مرغ ارگانیک کجا و این مرغ های بازاری کجا ؟

حتما دوستان امتحان کنین 

...اینجا پرسیدم ساعت ۱۱/۵صبح میاد به اتکا ....اکه میخواین تازه به تازه بگیرین صبح زود برین 

با احترام کار خونه در خون خانمها هست و نیازی نیست از بچگی انقد تحت فشار باشن چون به اندازه کافی در خ ...

نظرت برام محترم دوست عزیز ❤️

چرا که نه کلاس هنری هم میرن 

ولی در کنارش بهشون مسیولیت هم دادم..که از پس کاراشون بر بیان 🥰چه الان و چه در آینده عزیزم 

من رفتم تو طلا فروشی های محل سرچ کردم طلا زیر ۶ ۷ درصد نمیدادن معقوله؟تو تهران با کارمزد کم سراغ دا ...

پاساژ صرافیان تو سعدی کلا با ۷ درصد میفروشن

سانا گلد تو تجریش پاساژ قائم هم از ۵ درصد به بالا داره

طلافروشی جواد تو امیرآباد هم طلای ۷ درصد داره

دیگه زیر ۷ طلاش یا زشته یا شکسته و پیدا کردنش سخته

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
عزیزم فقط زمین شمال ۲۰۰ و خورده ای و مناسب ساخت برا سرمایه گذاری سالها بعد مناسبخیلی دوس دارم شمال خ ...

پس عزیزم بیخیال ...حس ششم ما خانمها خیلی قوی 😊

یعنی چی بعد ساخت سند میزنم ؟🤔

اصلا عاقلانه نیست حرفشون 

سوال دومت ..عزیزم پول کم داشتی بده به طلا ...پول زیاد داشتی بده ملک ..زمین 

(زمین میگه یه سال نگه ام دار یه عمر نگهت دارم )

سوال سومت هم بله ...یه ماشین مدل پایین ...پراید و ...بگیرین تا دستتون عادت کنه ....بعد انشالله عوض میکنین 

عزیزم قبلا در این باره صحبت کردیم تو گروه و اساتید نظراتشان رو گفتن ...که تا یه مدت طبیعی که عزیزم ه ...

پس شما هم از این چیزا تجربه کردی معصومه جان

چقدر صبور بودی تا رویه تغییر کنه

بخدا این مردا آدمو روانی میکنن😬😅

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
پس شما هم از این چیزا تجربه کردی معصومه جانچقدر صبور بودی تا رویه تغییر کنهبخدا این مردا آدمو روانی ...

آره عزیزم❤️

اوووووه تا دلت بخواد 🤦😤دیگه آخر سر گفتم با کبگیر داغ بذارم به خودم که یه قرون از پولم رو خرج خونه ( پیشرفت )نکنم 

چهارده سال بود که زندگی مشترکمون می‌گذشت که یه روز به خودم اومدم 👌گفتم معصومه خریت بسته 

( برای کسی بمیر که برات تب کنه )

از اونجایی که مهریه ی من کم 🙁یعنی پدر خدا بیامرزم منو انداخته به سیل سیاه 🤦

مبلغی تعیین نکرد برای مهریه ..گفت دختر من فروختنی نیست 

با طرز فکر پوچ ...ارزش امون رو آورد پایین  👌

ولی اینکه بخوام تسلیم بشم نه .....بعد چهار ده و نیم سال به خودم اومدم و تغییر رویه دادم عزیزم ❤️

دیگه نمی‌دونم که چی شد از این رو به اون رو شد و بر خلاف تصور هشتاد درصد دارایی هارو انداخت بنامم 👌

و صد در صد لطف الهی که شامل حالم شد ❤️

که منم دیدم ...بیشتر دارایی ها بنامم ...اومدم از پولی که پس انداز کرده بودم و رهن مغازه ی خودم ...یه زمین گرفتم دو سال پیش ...که نصفشو گفتم بزنن به نام همسرم 

که دست و دلش بره برای ساختنش 

و بعد اون کلا پس انداز مخفی رو گذاشتم الویت خودم ❤️

و هر روز به خودم یادآوری کردم که معصومه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 👌

سلام عزیزان دل عصر بخیر ❤️یه گزارش کوتاه بدمشب موقع خواب دیدم برام از مدرسه تو شاد پیام اومدهکه دانش ...

روغن کرچک رو برای چه کاری استفاده میکنید؟ برلی صورتتون؟

جایی دورتر از خودم ایستاده ام،به تماشای کسی که جای من زندگی میکند.                                                                   چه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی  
سلام و شب بخیر خدمت دوستان گل و نازنین💜خدا رو شاکرم بخاطر وجود همچین تاپیکی و فرصت های یادگیری🙏بحق ...

گلم اینطوری خریدن بیشتر به نفعتون هست

چون طلای ریز درسته پول‌های کوچیک رو جمع میکنه، اما به نسبت طلای درشت و خرید درشت، سود بیشتری رو باید به طلا فروش بدیم.

اما فقط چون باعث میشه پول‌های ریز توی کارتمون خرج نشه، این سود ارزشش رو داره

همچنین چون وام گرفتن دردسر داره و باید ضامن جور بشه و گردش حساب میگیرن و اینا، اکثریت از جمله خودم ترجیح میدن ریز ریز بخرن و یهو درشت بشه

اما اگه همه ما شرایط شما رو داشتیم، راه شما سود بیشتری داره و راه شما رو انتخاب میکردیم

دوست داشتی عکس طلای امسال هم بده😍

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
برای پر پشتی ابروهام که آرایشگرم گفته بزن

ممنون عزیزم

جایی دورتر از خودم ایستاده ام،به تماشای کسی که جای من زندگی میکند.                                                                   چه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی  
2706