2733
وای معصومه خدا خیرت بده که اینجوری گزارش مینویسی برامون الهی که خدا هم به وقتت هم به مالت برکت بده ...

قربونت برم عزیزم ♥️

شما به من لطف داری 

خوشحالم که مورد پسندتون قرار گرفته😊

دعای قشنگت بدرقه ی خونه زندگی خودت 

سلام وقت بخیر میشه لطفاً در مورد باکس بلو توضیح بدید آخ دونوع داره کدوم بهتره ممنون 

قربونت برم یکیش برای سرمایه گذاری که مثلا پول بخوابونی سه ماهه ...شش ماهه ...یک ساله 

بهت سود میده 

و یکیش هم که باکس بندی می‌کنی ...برای هر چی که دوست داری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستان شب و روزگارتون بخیر و نیکی  من بالاخره بعد از گذروندن روزای سخت مریضی تونستم دوبار ...

خیلی خوبه 

من همیشه‌مواد شونیده به نصف میرسید سریع میرفتم‌میخریدم. انگار این باعث میشد بی دقت اونی ک نصفس زود تموم‌کنم  ولی الان تا برای یک بار مصرف دیگمون نمونه‌نمیخرم و میبینم‌ چقد تو خرجی خونه نشون‌میده اینکه هر ماه چند صد تومن‌مواد شوینده بخری یا چند ماه یکبار 

و مینویسم از کدوم راضی ترم  از نظر تمیزکنندگیش  وحجم  مصرفیش  

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔

بچه ها دیگه هم معصومه و هم ما پوست کلفت شدیم قرار گذاشتیم باهم که هیچ کس نتونه نفوذ کنه و فقط به اهدافمون اهمیت بدیم  پس لطفا بحث نکنید کار سختی نیست هر جمله ای که توش توهین هست نادیده بگیرید و بگذرید 

سلام معصومه جون خوبی میشه منو راهنمایی کنی من هرماه ب اندازه ی پول نیم سکه میتونم پس انداز کنم به نظرت طلای بدون اجرت بخرم یا نیم سکه پیشاپیش ممنونم ازت 

فرق زیادی هست بین کسی ک در قله به دنیا آمده و کسی که کوه را بالا رفته تا به قله رسیده.....
قربونت برم یکیش برای سرمایه گذاری که مثلا پول بخوابونی سه ماهه ...شش ماهه ...یک ساله  بهت سود ...

معصومه جان سلام عزیز دل خوبی ؟ چیکار می‌کنی اینقدر دخترای خوبی داری .من الان جو خونم عصبی شده بس که به بچم میگم درس بخون و نمی‌خونه .دبستانی هم هست .جو خونت ماشاا... اینقدر آرومه خیلی خوبه .خدا آرامش ازت نگذره .

قربونت برم یکیش برای سرمایه گذاری که مثلا پول بخوابونی سه ماهه ...شش ماهه ...یک ساله  بهت سود ...

سسلام انگیزه ی قشنگ پس انداز😍😍😍

مرسی بابتراهنمایی ها و پست ها و انگیزه هایی ک برامون میذاری

منم به لطف خدا دو روزه شروع کردم باز

اومدم مث بچه ها از طلای حقانی بخرم دیدم یه طلافروشی مطمین توی شهرمون شیراز حساب طلایی دارن مثل گلدان حقانی

دیگه بهشون پبام دادم و با یه گرم حساب باز کردم

از روی کارت خودمم چون دیدم داریم هی خرج میکنیم پونصد ریختم به یه کارت مخفیم

دیروزم دیدم وفت نمیشه برم ارایشگاه خودم دست ب کار شدم و اصلاح کردم

شبم اومدم برم حمام دیدم کفی های ماشین شوهرم اورده گذاشته برای شستن دیگه خودم شستمش وقتی از حمام بیرون اومدم فوری دویست از کارت شوهرم انتقال دادم همون حساب مخفیم گفت چرا گفتم بدهکارم از کسی

چیزی نگفت

این شد شروع مجدد پس انداز من 🥰😍

به نظر من هدف تاپیک مهمه ک معصومه جون واقعا نیروی محرک هستن،و دیگه نحوه ی خرج کردنشون به خودشون ارتب ...

دقیقا عزیزم.

این تاپیک برای من واقعا باعث شد جلوی اسراف رو تا حد زیادی بگیرم و وقتی مجبور به دور ریز میشم (فراموش کردم و اون میوه یا غذا خراب شده) واقعا ناراحت میشم.

قبلاً فوری میریختم سطل آشغال بدون عذاب وجدان فقط میخواستم همسرم نبینه.

کاری که معصومه جان و رویای زندگی و ... به من یاد دادن:

۱.اسراف نکنم.

یعنی یخچال رو کامل چک کنم.مواد غذایی رو وزن کنم.زیاد نپزم.

به خصوص غذایی که بمونه یخچال بد میشه.

۲.غذا بپزمممممممم از شب قبل بدونم چی میخوام بپزم مواد و وسایلش رو دارم یا نه.

همیشه ۱۲ ظهر به فکر غذا پختن می افتادم و خوب آماده نمیشد=

سفارش غذای بیرون.

توی این یک ماه این چیزایی که رعایت کردم مثل معجزه بود.

انشاالله ماه های بعد غذای اقتصادی و ...

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
افرین به این صحبت هاتون کاش یه سری یاد بگیرن قشنگم میشه صحبت کرد 

اره بابا من هی میگم بیاید بهتون قشنگ همه چیز یاد  بدم هی گوش نمیدن ،🤬

خب اقتصادیش کنم به زور که بعدا هی چپ و راست تیکه نندازید ،😏

اقا من هر چقد پول خورد زیر ده تومن گیرم میاد جمع میکنم جوری که شوهرم از بیرون بیاد حتی یع دونه هزاریم داشته باشه میده به من ،،،هر سه ماه یه بار جمع میکنم هر چقدر شد میزارم روش ضدآفتاب میخرم بعضی وقتا بیشتر از پول ضدآفتاب هم میشه،،،الانم این و گفتم چون امشب شوهرم 37تومن خورد بهم داد و من اخر خرداد میبرم تبدیلش میکنم،😊

سلام معصومه جون خوبی میشه منو راهنمایی کنی من هرماه ب اندازه ی پول نیم سکه میتونم پس انداز کنم به نظ ...

سلام عزیزم ...والا من از قدیم و الایام هرچی داشتم تبدیل به طلای بدون اجرت کردم ...و خیلی هم راضی بودم 

تا حالا یه درصد هم ضرر زیاد نکردم تو طلا 

منتها باید حداقل هشت ماه بگزره از خرید 

ولی اینجا خوندم که دوستان میگن رشد سکه از طلا بیشتر بوده 

خودت تو گوگل بزن عزیزم ببین کدومش بیشتر رسد داشته همونو بگیر ..

فقط مواظب باش و از جای معتبر بگیر که تقلبی نباشه 

چند وقت قبل یکی از دوستان همین تاپیک خودمون 

می‌گفت می‌خواستیم خونه بگیریم 

و سکه هارو بردیم برای فروش 

طلافروش یکی از سکه هارو قبول نکرد گفت مشکل داره 

ولی تو طلای بدون اجرت دیگه همچین چیزی نیست 👌

سلام خانومای گل من بخام پول بریزم تو باکس بلو و باکس های جداگانه مثلا باکس لباس یا باکس دکتر بعد برم دکتر کارت بکشه چجوری این پول از باکس دکتر برداشته میشه میشه لطفا توضیح بدین ممنون میشم.  امیدوارم منظورم رسونده باشم 

من بد نبودم فقط بلد نبودم 
سلام خانومای گل من بخام پول بریزم تو باکس بلو و باکس های جداگانه مثلا باکس لباس یا باکس دکتر بعد برم ...

همونطور ک واریز کردی به باکس کنار واریز  گزینه برداشت هم داره میزنی برداشت. یا کل موحودی یا مبلغی ک خودت میخوای میاد تو موجودی اصلیت و کارت میکشی 

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔
سسلام انگیزه ی قشنگ پس انداز😍😍😍 مرسی بابتراهنمایی ها و پست ها و انگیزه هایی ک برامون میذاری منم ...

سلام عزیز دل خواهر ❤️

من که بهت افتخار میکنم 👏👏👏

باریکلا بهت که قدر تک تک تومن هاتو می‌دونی 

صبر کن یه وقتی که خواستین یه حرکتی بزنین 😉

اون پول های خورد و ریز و به چشم نیا 

میشن حامی اتون 😍میشن پشت و پناهتون 

که خودت کیف خواهی کرد 👌

اونایی که هدف دارن مثل خودت و خودم 

میچسبیم به اهدفمون 😍

و سر سال با دیدن کارنامه ی درخشانمون خستگی از تنمون در میاد ...

در کنارش هزاران باررر گفتم که تو همه چی بیست باشیم 😉😍

اونایی که دنبال حاشیه هستن 

دنبال حرف بازی هستن 

دنبال انگولک کردن زندگی اینو و اون هستن 

انتظار نداشته باشند که پیشرفت کنن 

چون الویتشون یه چیز دیگه اس 

الکی دارن اینجا ول میچرخن 👌

به کی ضرر می‌کنه ؟

خدارو شکر همه الان اونقدر عاقل و بالغ هستن که بدونن چی درسته چی غلط ....

من در خدمت اونایی هستم که جانانه دارن تلاش می‌کنن تا طلاش کنن 😍

دوست من از تو حرکت از خدا برکت 🤩😍😉

2706