2777
2789

اسی رفتی سرچ بزنی جواب سوالمو پیدا کنی🙌🏻🤣

گلم من دانشجوی پزشکیم 

یه دانشجوی دارو سازی و دندانپزشکی و پزشکی رو از صد فرسخی تشخیص میدم 

معلومه که دانشجوی دارو نیستی 

ببین ازش سوال در مورد واحد های دارو سازی پرسیدم گم و گور شد🤣🤣رفته سرچ بزنه  معلومه دروغ میگع

ایشون چند ماه پیش اومد گفت که داروسازی هیچی نیست و..

بهش قرارداد پدرمو نشون دادم گفتم که اینقدر میگیره! شایعه پراکنی نکن عزیز..

منم دقت نمیکنم با کاربری ها فهمیدم ایشونه

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهنگیان یا پرستار آینده ✨🙇🏻‍♀️ نَبود وُ نیستُ و نَخواهَد بود عَزیزتَر اَز تو بَرایِ مَن جانِ مَن:)H🫀✨️تیکر هدفمه حامله نیستم✨🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی رفتی سرچ بزنی جواب سوالمو پیدا کنی🙌🏻🤣 گلم من دانشجوی پزشکیم  یه دانشجوی دارو سازی و دن ...

خانم دکی من چه د انشجویی میشم   

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهنگیان یا پرستار آینده ✨🙇🏻‍♀️ نَبود وُ نیستُ و نَخواهَد بود عَزیزتَر اَز تو بَرایِ مَن جانِ مَن:)H🫀✨️تیکر هدفمه حامله نیستم✨🤍
ایشون چند ماه پیش اومد گفت که داروسازی هیچی نیست و.. بهش قرارداد پدرمو نشون دادم گفتم که اینقدر میگ ...

واقعا هدف نی نی سایتی ها رو درک نمیکنم 

کلا گارد دارن به رشته های پزشکی و دندان و دارو 

مخصوصا پزشکی که کلا از هر ده تا تاپیک نه تاش بد میگن 

متاسفم واقعا

دقیقا  فامیلامون بیشتر پسربچه دارن ،خییلی دوسشون دارم،نسبت به دخترا بیشتر باهام ارتباط میگیرن، ...

دقیقا من خیلی علاقه دارم

اگر افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید،  نتایج مثبتی به دست می آورید._♡ویلی نلسون_.                                            🦋🪻🤍🪻🦋_🦋🪻🤍🪻🦋__
اسی دولتی میخونی؟

بله

اگر افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید،  نتایج مثبتی به دست می آورید._♡ویلی نلسون_.                                            🦋🪻🤍🪻🦋_🦋🪻🤍🪻🦋__
ببین ازش سوال در مورد واحد های دارو سازی پرسیدم گم و گور شد🤣🤣رفته سرچ بزنه  معلومه دروغ میگع

🤣🤣🤣🤣اینوووو بببینننن🤣🤣🤣

اسی رفتی سرچ بزنی جواب سوالمو پیدا کنی🙌🏻🤣 گلم من دانشجوی پزشکیم  یه دانشجوی دارو سازی و دن ...

تجربه داری 🤣🤣🤣 من کارت دانشجویی عکس میفرستم تو هم بفرست تا معلوم بشه کی راست میگه

اره بفرس  سریع همین الان بفرس یا همینجا بفرس یا ایدی تل بده  ایدی تل بدی بهتره

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

جواب بده خب  اگه میدونی جواب بده  الکی حرف مفت نزن  کاملا معولمع دروغ میگی  ...

چیو جواب بدم؟

2801