2777
2789
عنوان

شما باشین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میدید به خونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4774 بازدید | 179 پست

عزیزم حتما بخر 

مطمعن باش پیشرفت میکنه میچسپه به شهر چن سال دیگه

الان که ماشین هس راحت رفت امد 

خونه سال دیگه ارزو میشه خریدنش 

حتما حتما بخر اصلا دودل نباس بهترین کار میکینی 

لاقل سرمایت حفظ شده خودت زندگی میکنی تو ارامش

تازه میگی نصفش چک چی از این بهتر حتما بخر 

کاربر قدیمی هستم کاربری قبلی ترکید 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دسته ولی الان دقت کردی چقدر مردممون پرخاشگر شدن درسته مشکلات اقتصادی هست ولی همین سبک زندگی کردن که ...

اقتصاد و سیاست این شرایطو ایجاد میکنه نه مردم. مردم هم مجبورن عاقلانه قدم بردارن تا داراییشونو از دست ندن یا کم ارزش نشه

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
2802

در ضمن همین امروز هم دست به کار بشی برای خرید خونه چکی ضرر نمیکنی که هیچ سود هم می‌کنی تو ایران آدم از فردای خودش هم خبر ندارم همین خونه شاید چند برابر بشه و تو بمونی و حوضت ☹️☹️😔😔

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

به نظر من بهترین موقعیت هست که هم می تونی از امکانات شهر استفاده کنی هم امکانات روستا هوای تمیز آرامش نبود آلودگی خونه بزرگ 

بعد مکه این همه آدمی که روستا زندگی می کنن چه مشکلی دارن از همه ما شهری ها سالم ترند 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
پایین شهر هیچ ارزشی نداره حتی اگه قصر باشه

اره قبول دارم ولی بازم‌ بهتر از حومه شهر هست. هرجور نگاه کنی جزو شهر هست و ادمایی با این وسع مالی که کم نیستن بازم میان اینجا خونه میخرن. نه برن خارج‌شهر که امکانات نداره

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی
ندیدین مگه خونه بزرگی داشتن تو روستا. 

اهان ازون نظر . اره یادمه خونشونو🤭🤭

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی
پس چرا هنوز اسمش روستاست؟؟؟

چون توش اپارتمان کیپ تا کیپ نیست

همه خونه ها حیاط دار و باغ دار و سر سبزه

خونه های ویلایی

میشه برام صلوات بفرستی؟الهم صل علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم🤍

عمرا 

یه تیکه زمین یا یه خونه کوچیک یا یه مغازه تو شهر ارزشش خییییییلی بالاتر میره 

و هر لحظه هم بخوای میتونی بفروشید یا عوض کنی 

آخه کی میاد این قیمت بده خونه اونم روستا ،،،،بلاخذه فضای باز هست حالا اگه باغی چیزی هم داشت یه چیزی 

امکانات هم مهمه

چه امکاناتی؟شما تو شهر بچه هاتون با سرویس نمیفرستی مدرسه؟

اینجاهم مدرسه ابتدایی و راهنمایی هست دبیرستان و همه با سرویس میرن و برمیگردن

خرید خونه و هم ده ک کلی سپر و قصابی و همچی هست 

کار اداری هم ک ده بیس دقیقه ای با ماشین میرن

دیگ فک نکنم تو شه. همه اینا دم خونتون باشه 

بلاخره تو شهرم باید با تاکسی و ماشین برید اینارو

میشه برام صلوات بفرستی؟الهم صل علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم🤍
در ضمن همین امروز هم دست به کار بشی برای خرید خونه چکی ضرر نمیکنی که هیچ سود هم می‌کنی تو ایران آدم ...

دقیقا اینو درست میگی یکم پول داری شب نقشه میکشی صبح پا میشی می‌بینی دو برابر شده 😅

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست . کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه جوابشو میدم .اگ خیانت قابل بخشش بود الان باید شیطان کنار خدا میموند ،وفاداری جای بحث ندارع 🙂کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
چه امکاناتی؟شما تو شهر بچه هاتون با سرویس نمیفرستی مدرسه؟ اینجاهم مدرسه ابتدایی و راهنمایی هست دبیر ...

بخیال عزیز من هرچقدر بگم شما چون نمیخای متوجه نمیشی

حتی دوتا شهر بزرگ هم امکاناتش باهم متفاوته،،دیگه شهر و‌روستا که بماند

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2801