2777
2789
عنوان

شما باشین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میدید به خونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4774 بازدید | 179 پست

احتمالا جایی که شما میکی اسمش روستای وگرنه تقریبا نصف امکانات شهر رو داره

از اونور فاصله شهر و روستا ۱۰ دقیقس که اصلا مسیری نیست

من تهران زندگی میکنم کاش همسر منم همچین تصمیمی بگیره یروز و از تهران بریم با اینکه همه اقوام تهران هستن و پدرم بچه تهرانه 

دنبال ارامشم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نظر من: شما بگو کاخ وقتی تووی شهر نیست؛  نسبت ب ملکی که تووی شهر هست ارزشش خیلی کمتر هست پس ترج ...

با حرفتون یاد سریال متهم گریخت و هاشم اقا افتادم😄

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
تفاوت شهر و‌روستا به طرز فکر من بستگی نداره یه موضوع واضح هست عموتون زندگی توی روستا رو‌ دوست دارن ...

باشه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2802

نصف اینایی ک میگن شهر بهتره خودشون مستاجرن استارتر به حرف اینایی ک اینجان گوش نده ادم خونه از خودش باشه هرجا میخاد باشه باشه وقتی ده دیقه با شهر فاصلشه چرا نخرین؟ماشین داشته باشین امکانات و دسترسی به مدرسه و فروشگاه و بیمارستان چیزی نیست

با افتخااااار کوردم💛🧡
آی گل گفتی...الان باید بچه هامون ساکت باشن ،ک خواب همسایه ها بهم نریزه

دقیقا یادتون زمان پدر و مادر ها ظهر میخوااستن یه چرت بزنن ماها تو حیاط بودیم 😂😂😂😂آب بازی های تابستون یادش بخیر 

با حرفتون یاد سریال متهم گریخت و هاشم اقا افتادم😄

چطور🤔🤭

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی
عزیزم می‌خوام چیزی بگیرم که استفاده کنم خودم   تحمل افراد و همسایه های محله های پایین رو ن ...

دقیقا نظر منم همینه برا زندگی منطقه پایین به درد نمیخوره همون روستا برو امکاناتشم که خوبه 

فاصله با شعر ۱۰ دقیقه است وقتی اسم روستا میاد خود به خود تپ ذهن یه چیز دیگه می گنجه ولی نه اصلا از ا ...

اگه عادت داری به زندگی‌تو‌روستا بله خوبه بخر.

۱۰دقیقه فاصله ماشین باشه مهم‌نیست اصلا

الان دیگه زندگی شهری اسنجوریه. شهر پیشرفت میکنه جمعیت زیاد . یا باید پول زیاد داشته باشی که حیاط شخص ...

دسته ولی الان دقت کردی چقدر مردممون پرخاشگر شدن درسته مشکلات اقتصادی هست ولی همین سبک زندگی کردن که تو خونه های کوچیک زندگی میکنیم خودش یکی از عاملهاش هست

2801