2752
2734

بچه چهار سالم فحش های خیلی رکیک و بد میگه میترسم ببرمش تو جمعی از خجالت میمیرم آب میشم چیکار کنم از بچه های خواهرشوهرم یاد گرفته چیکار کنم دارم دیوونه میشم 

مشاور ببرم خوبه؟؟؟ 

یادش هم نمیره خدایا چه غلطی بکنم آخه 

توروخدا اگه تجربه ای دارین بگین به مرز جنون رسیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ارتباطتو با خواهرشوهرت قطع کن یه مدت هر وقت فحش داد اصلا نگاش نکن صداتم کرد جوابشو نده بعد بگو چون حرف بد زدی جواب نمیدم حرف زشت بزنی هیشکی دوستت نداره و تنها میشی بعد یه مدت از سرش میفته 

فکر میکنم اصلا نباید واکنش نشون بدی تا یادش بره و طبیعتاً تو موقعیت فحش یاد گرفتن قرارنگیره.و ببین کی ها فحش میده تو اوون موقعیت هم قرارش نده مثلا وقت عصبانیت هیجان شادی یا چی؟ 

ولی حتما بامشاور صحبت بکن بعضی چیزا مربوط به بچه ها با تمرینات و کارایی حل میشه که فکرشو نمیکنی مثلا ممکنه بهت بگه زیاد بغلش بگیر  

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ما یدونه داریم تو فامیل مهد یاد گرفته متاسفانه از سرش نیافتاده چاره اش بی محلی و تحمل کردنه تا بزرگ ...

چیکار کنم آخه تو یه جمعی میبرم می‌خوام آب شم هی استرس دارم خدایا فحش نده می‌خوام بمیرم اون لحظه تا این بزرگ سه عاقل بشه که من مردم

اصلا نباید عکس العمل نشون بدی انگار که نشنیدی یه مدتم نزار با بچه های اون هم کلام بشه ‌. وقتی حرف بد ...

وقتی پیش خودم میگه خنثی میشم اصلا نمی‌شنوم ولی تو جمع میگه می‌خوام بمیرم میگم اون لحظه تا حد مرگ بزنمش نمیدونی چه حالی میشم اون لحظه

2706