2737
2734
منم موافقم چون معلم که مونده اون دو سه تومن نیست پس همین نماینده ها به جای خودشیرینی باید برن به مدی ...

خب دیگه همه داریم میگیم معلم ها و مدیر نباید اجازه بدن 

باید از یک هفته قبل بگن ما جشنو کادو نمیخوایم از کسی پول جمع نکنید به نماینده اولیا اجازه چنین کاری ندن برخورد کنن معلم کیکو کادو راه نده مدرسه بزور که نمیشه ببرن 

هر کسی دوست داشت زنگ آخر جلوی مدرسه هم میتونه کادوش رو بده 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
به تو ربطی ندارد جور خسیسی بقیه رو باید ما بکشیم؟ نداشت بچه دوم نمیاورد

الان چ ایرانی چ افغانی زیر خط فقرن ولی دو ستا بچع دارن 

اینو ببین

نگو دلم نمیسوزه بچه گناه داره اون ک نگفته منو ب دنیا بیارید

زنده_بمان_وجدانم#                                              نام کاربری:باران تو  :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا یه خانومه به کل مغازه های محل بدهکاره میاد تو مدرسه مدیر میگه پ.. یه دسته تراول می‌کشه بیرون ان ...

یسریا مادیات براشون مهمه دیگ

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

دوستان تموم شد جریان

من یه کم پول به اسی زدم

قرار شد بزنه مستقیم به حساب نماینده کلاس

که این کوچولو هم تو کادوش مشارکت داشته باشه

پول هم مبلغ ناچیزی بود و اینقدر بخاطر دو قرون ده شاهی موشکافانه به قضایا نگاه نکنید ...

مبنا همیشه بر اعتماد و صداقته

یا رب آن دِه که آن بِه ...
2742