2777
2789

من یه رشته خوب خوندم و شوهرمم هم شغلش از نظر اجتماعی خوبه و دوست داره منم یه شغل دولتی داشته باشم یا تا ارشد و دکتری ادامه بدم 

ولی خودم دوست دارم حرفه ای کیک و شیرینی یاد بگیرم و آموزشگاه بزنم ولی شوهرم راضی نیست و یه بار باهاش صحبت کردم گفت این همه درس خوندی آخرش بری کیک و شیرینی درست کنی؟ 

ولی من رویام اینه و فهمیده ام مسیرم چیه 

بنظرم منافاتی با هم ندارند  من یه بنده خدا برام تعریف میکرد خودش مهندس کامپیوتر خونده بود و میدونستم مثلاً چه رشته سختیه و اینا. می‌گفت با ارایشگرم بحث رشته شد گفت ارشد کامپیوتر دارم گفت برام جالب نگاهش که چرا با ارشد اون رشته به اون سختی آرایشگری می‌کنه . گفت تحصیلم جای خودش دوست نداشتم بچه ام مادر بی‌سواد داشته باشه علاقه هم دنبال کردم . بنظرم باهاش صحبت کن و قانع اش کن . بالاخره اون هم کار هست و کسر شان نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
بنظرم منافاتی با هم ندارند  من یه بنده خدا برام تعریف میکرد خودش مهندس کامپیوتر خونده بود و مید ...

از نظر خودش کسر شانه و میدونم موقعی که من به هدفم برسم دیگه اونروز اونجوری نیست ولی خودم میترسم کم بیارم 

من خودم مخالف ارشد نیستم و میخوام بخونم ولی دوست دارم کار اصلیم شغلی باشه که باهاش حال کنم و روحیه ام عوض می کنه 

خب به عنوان شغل دوم کیک پزی رو ادامه بده،همسرت ببینه موفقی و علاقه داری کمکت میده،شاید فکر میکنه یه ...

طرز فکرش اینه همه خانوما کیک و شیرینی پزی دوست دارن و انجام میدن 

ای کاش واقعا میذاشتن آدم بره دنبال علاقش...  اما واقعیت زندگی اینه  حتی اگه بری دنبال عل ...

دقیقا همینه من خودم تصمیم گرفتم برم دنبال علاقه ام ولی میترسم با حرفاشون کم بیارم 

از نظر خودش کسر شانه و میدونم موقعی که من به هدفم برسم دیگه اونروز اونجوری نیست ولی خودم میترسم کم ب ...

یه توصیه خواهرانه اگر واقعا علاقمندی و می‌دونی که جا نمی‌زنی بسم الله لگو شروع کن . الان دو تا از دوستان من یکی شوند بعد چقدر درس خواندن و کار عوض کردن همین رفت در کار شیرینی و کیک الان سفارشات سر به فلک کشیده اینقدره پیشرفت کرده و مشتری داره 

یکی دیگه هم بعد ۱۵ سال کار اداری الان مزون حیاطی زده . برای کار هنری پشتکار و همت بلند و صبر میخوای 

یه توصیه خواهرانه اگر واقعا علاقمندی و می‌دونی که جا نمی‌زنی بسم الله لگو شروع کن . الان دو تا از دو ...

واقعا دوستتون موفق شده؟ امیدوار شدم من خودم مصمم هستم و میخوام برم کلاسای حرفه ای شرکت کنم 

ولی خودمم دودلم میترسم شکست بخورم و بگن دیدی ما درست گفتیم

واقعا دوستتون موفق شده؟ امیدوار شدم من خودم مصمم هستم و میخوام برم کلاسای حرفه ای شرکت کنم  ول ...

من فقط تجربه دوستام گفتم اینام قطعا اولش اذیت شدن حرف شنیدن فروش نداشتن و هزار داستان دیگه میگم صبر و گذر زمانه. بعد هم خوبی آموزش خوراکی به نظرم من اینه به درد هیچی نخوره آدم هم می‌تونه از آموزشش پول دربیاره هم برای خانواده و عزیزانش درست کنه