2733
2739
عنوان

چقدر سایت خلوت شده

182 بازدید | 21 پست

فقط تاپیک زده میشه کسی اصلا تو تاپیک ها نظر نمیده

یه روزی برای اینکه خودمون بتونیم تاپیک رو حذف کنیم دست و پا میزدیم ولی الان حق ویرایش پست یا حتی لینک گذاشتنم نداریم

و تند تند  معلق کردن کاربرها

به نظرم سایت جذابیت خودش رو از دست داده و تعداد کاربرها خیلی کم شده

@niniyar_3    

@niniyar_5    

@niniyar_5    

@niniyar_2    

کاش به داد سایت برسید 

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👌👌👌👌👌👌

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2731
دقیقا دیگه جرات تاپیک زدنم نداریم نی نی یار حذف هروقت حوصله داشته باشه حذف میکنه نمیشه ویرایش زد ...

بله برای همین سایت خیلی خلوت شده

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
👌👌👌👌👌👌

کاش شما با نی نی یارها صحبت میکردید

🔴🔴🔴 دقت کردین از زمانی که روش تعلیق و روش حذف تاپیک عوض شده تعداد تاپیک هایی که می زنن هم کمتر شده.

چه قدر سایت خلوت شده.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
آره. هر روز هم خلوت تر از قبل میشه، دیگه راهی بود که معلوم بود به ترکستان میره. منم مثل قبل نمیام، ب ...

امیدوارم نی نی یارها سایت رو به روزهای اولش برگردونن

2740
🔴🔴🔴 دقت کردین از زمانی که روش تعلیق و روش حذف تاپیک عوض شده تعداد تاپیک هایی که می زنن هم کمتر شد ...

به جای اینکه برای بهتر شدن سایت تلاش کنن 

بدتر زدن سایت رو خراب کردن

دقیقا دیگه جرات تاپیک زدنم نداریم نی نی یار حذف هروقت حوصله داشته باشه حذف میکنه نمیشه ویرایش زد ...

سلام روش ویرایش پست رو کشف کردیم💕

لطفا تاپیک من رو بخونید🙏

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
بله برای همین سایت خیلی خلوت شده

سلام💕

روش ویرایش پست رو کشف کردیم

تاپیک من رو بخونید🙏🌺

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
🔴🔴🔴 دقت کردین از زمانی که روش تعلیق و روش حذف تاپیک عوض شده تعداد تاپیک هایی که می زنن هم کمتر شد ...

سلام💕

تو این تاپیک و تاپیکهای دیگر کاربران گفتند در ویرایش پست مشکل دارند

سوالم این هست که

چرا به آنها نمیگید تاپیک روش ویرایش پست رو بخونن؟!

👌👌👌👌👌👌

@ازسارابپرس    

سلام💕👋🌹

خوبی ساراجان🍀

براتون پست گذاشتم☝☝

نخوندید؟!😕

سلام💕 تو این تاپیک و تاپیکهای دیگر کاربران گفتند در ویرایش پست مشکل دارند سوالم این هست که چرا ب ...

سلام

اگر ببینم میگم بعضی وقت ها اعلان زیاد داشته باشم حواسم پرت میشه.

@ازسارابپرس     سلام💕👋🌹 خوبی ساراجان🍀 براتون پست گذاشتم☝☝ نخوندید؟!😕

بین اعلان ها ندیدم. بعضی وقت ها خیلی اعلان میاد یا بینش از سایت میرم ممکنه بعضی اعلان ها رو نبینم الان دیدم.

2706