2777
2789
عنوان

گند زدم بنظرتون؟ اسکرین شات ص اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 76 پست
حوالی تهران  چطور مگه ؟😁

آخه تایپ پسره رو شبیه تایپ یکی دیگه شباهت دادم 

پسره هم اهل تهرانه؟ 

شیرازی نیس احیانن؟😂

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هردو‌ ولی همکلاسی نیستیم

برام آشنا اومدین برای همون پرسیدم که گفتی جفتمون پرستاری دیدم اونایی که فکر میکردم نیستین

سلامت باشین🌱🤍

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
الان موندم چیکار کنم 😂  یکم زیاده روی کردم فکر‌کنم  ولی حقشه اخه ابن چه کلمه ای بودد

کات و بلاک 

تمام

حالم بهم میخوره از اینجور پسرا

حتی اگه خیلی رابطه ی عاشقانه و صمیمی هم داشته باشین گفتن یسری چیزا جالب نیست

بعد بخوان به اسم شوخی و تعریف و تمجید ماسمالی کنن

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

آفرین عالیه

پسرا غلط میکنن همچین چیزی میگن

مادرشونه دیگه 

نباید بگن

هیچوقت بهش برنگرد بی نام و نشان

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 #این غدیر با امام زمان 🥺🌱🌱🌱کاربری دست دوتا رفیق مذهبیه!

خورد تو پرش 

نیاز نبود حتما وهسه ایجاد خط قرمز اسم خانوادشو بیاری 

این ی نوع تعریفه و میدونستی قشنگ بگی من ازین کلمات خوشم نمیاد لطفا استفاده نکن 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂۱/۲/۰۳ من ددباره مامان شدم🥺
نمیدونم چرا اون تاپیک نمیشه چیزی تایپ کنم  اصالتشو نمیدونم ولی خودش و خانوادش تهران زندگی میکن ...

مرسی گلم

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋
کات و بلاک  تمام حالم بهم میخوره از اینجور پسرا حتی اگه خیلی رابطه ی عاشقانه و صمیمی هم داشت ...

🤦🏻‍♀️😂اینجوری نبود بیچاره تمام اون مدت که باهم بودیم یک کلمه نامربوط نگفت 

نمیدونم چرا یهو عنان از کف داد 😂😂

درکل الان تو رابطه نیستیم باهم

2801