2777
2789
چندسال بعد از ازدواج بچه دار شدید؟!بنظرم زوج هایی که زود بچه دار میشن این حس رو خیلی تجربه میکنن

دی ۹۴عقد کردیم مهر۹۵عروسی و دی بارداربودم از دی۹۴تامهر۹۶دو نفره بودیم.

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چندسال بعد از ازدواج بچه دار شدید؟!بنظرم زوج هایی که زود بچه دار میشن این حس رو خیلی تجربه میکنن

بنظرم خیلی درسته واینکه چون من کسی نیست که تایمی پیشش باشه الان کیان رو که میبرم کلاس کاوه پیش باباش میمونه وقتی میام بدون اینکه لباس درارم میشینم شیر میدم دلم اون لحظه میترکه معلومه خیلی منتظربود🥺🥺🥺🥺 یه دلم میگه ببرمش کلاس ولی کلاس گرمه شلوغه بازم میترسم مریض شه

دی ۹۴عقد کردیم مهر۹۵عروسی و دی بارداربودم از دی۹۴تامهر۹۶دو نفره بودیم.

خوب مدت زیر یک سقف بودنتون کم بوده

شاید دلیل این حست همینه

الهی خوشبخت بمونید🤲🏻🤲🏻

من بهمن ۹۴ همسرم بهم گفت بهم علاقه داره سه سال همکارش بودم

از قبل (پسر نگیری بود ولی عاشق من شده بود گفت میترسبدم بگم بهت میدونستم جدی میشه همه چی)تا اسفند تکست بازی و …

اواخر اسفند خواستگاری تلفنی مامانش

فروردین حضوری

تا اردیبهشت دوران آشنایی

اخر اردیبهشت نامزدی

تیر عقد 

اسفند ۹۵عروسی

مثل همیم تقریبا 😍😍

من گاهی باورم نمیشه به چه سرعتی زمان میگذره😇

الهی جشن سالگرد ازدواج پنجاهممون رو بگیریم در کنار نوه ها و بچه هامون❤️امید به زندگیمو دوست دارم🤣🤣بچع ندارما و از نوه حرف میزنم

2802
بنظرم خیلی درسته واینکه چون من کسی نیست که تایمی پیشش باشه الان کیان رو که میبرم کلاس کاوه پیش باباش ...

پاییز قشنگممم

چرا انقدر برای هرچیز کوچیک غصه میخوری؟!!

شیرت رو بدوش بزار تو شیشه 

اون تایمی که نیستی همسرت بهش بده

اگر هم عادت نداره سعی کن کم کم عادتش بدی

من باهمه ی انتظاری که دارم میکشم قطعا شش ماه اونم اگر همسرم قبول کنه از اول شیر خشک میدم به بچه 

تو رو خدا بچه هات رو وابسته بار نیار نه خودت نه اونا

بخدا اذیت میشید 

من از وقتی با بابام قهرم همش ناراحتم همش خوابم حوصله ندارم نخندیدم اصلا

افسردگی ممکنه این شکلی هم جلوه کنه:

- جمع نکردن اتاق تا هفته‌ها

- دیر جدا شدن از تخت خواب پس از بیداری

- حضور نداشتن در هیچ جمعی

- بی تفاوت شدن به مسائل پیرامون

- تعارض شدید با اطرافیان (خانه_محل کار)

- خستگی ممتد بدون انجام کاری

- خشم شدید به اطرافیان و افرادی که باعث افسردگیت بودن

|

بنظرم خیلی درسته واینکه چون من کسی نیست که تایمی پیشش باشه الان کیان رو که میبرم کلاس کاوه پیش باباش ...

استی پاییز

چندتا عکسی که گذاشتی 

با اینکه زمینه فید بود

ولی خونه گرم و قشنگی داری😍

دلتون گرم تنتون سالم عزیزم♥️

فراموش کردم بهت بگم

خوب مدت زیر یک سقف بودنتون کم بودهشاید دلیل این حست همینهالهی خوشبخت بمونید🤲🏻🤲🏻من بهمن ۹۴ همسرم ...

آره شاید همسرم خیلی بچه دوست داشت ولی من راستش حسم دوگانه بود ولی موقع کاوه خودم هم دوست داشتم همچنین تو همسرت الهی هممون کنار همسرامون پیر میشیم فک کن تا پیریمون اینجا کنار هم باشیم😍😍😍😍😍

دقیقا همسر من هم خیلی نگیر بود🤣🤣🤣🤣حتی فکر نمیکردم بیاد خواستگاری بنظرم اینا آدم قول الکی نیستن دوستای من تا با یکی دوست میشدن طرف کشته مردشون بود وهمه هم از دم تیریپ ازدواجی ولی بعدش کنسل میشد. آره تایم ازدواجمون مثل هم هست

پاییز قشنگمممچرا انقدر برای هرچیز کوچیک غصه میخوری؟!!شیرت رو بدوش بزار تو شیشه اون تایمی که نیستی هم ...

باورت میشه اصلا شیشه نمیگیره اصلا هاااااا کیان میگرفت همیشه بهش خاکشیر وفرنی میدادم تو شیشه ولی به کاوه بااینکه زودتر شیشه دادم دستش ولی نمیگیره فقط بازی میکنه غذا هم میخوره ها ولی انگار منو میخواد الان امروز اومدم همچین سریع شیر رو گرفت سر چند ثانیه هم ول کرد😐😐😐😐تازه کاوه بیشتر کاراش با همسرمه من انگشت شمار حتی بردمش حموم کیان اینطوری نبود اصلا برام گریه نمیکرد کاوه تا همسرم میاد تو خونه سینه خیز میره سمتش صدا در میاره که بغلش کنه یا کسی در بزنه همچین با ذوق میره سمت در ببینه عمش یا دختر عمش بیان انقد خوشحال میشه صدا در میاره تا بگیرنش امروز جوراب پوشیدم فهمید میخوام برم بیرون همه ی کاراش از کیان زودتر و جلو تره.

حنا اتفاقا من دوس دارم این حس دلتنگیت رو تجربه کنم من این حس رو فقط برای مهدی تجربه کردم بازم حس بدی نیست بنظرم خوبه که عاشقشون هستی 

آره شاید همسرم خیلی بچه دوست داشت ولی من راستش حسم دوگانه بود ولی موقع کاوه خودم هم دوست داشتم همچنی ...

عزیزممم

پاییز ببین وقتی همسرم اعلام کرد تو محل کارم منو میخواد همه کپ کردن

میگفتن اینو هیچ دختری نمیاورده پایین🤣🤣(اصطلاحی اونا بود نه من)

باورت میشه زن و مرد

مثل بمب ترکید خصوصا که زنداداشم همکارم بود و پشت سرم زیاد زر میزد

جون هم رسمی بود هم پولدار بود همه خونش تو جای لاکچری بود هم وضعش لاکچری بود😁😁خلاصه که به ظاهر اون منو تور کرده

اما من درواقع اون رو تور کردم🤣❤️

استی پاییزچندتا عکسی که گذاشتی با اینکه زمینه فید بودولی خونه گرم و قشنگی داری😍دلتون گرم تنتون سالم ...

فدات شم چشات زیبا میبینه،تلاش کردم خوب عکس بندازم🤣🤣🤣🤣این خونه رو دوست دارم برام پر از خاطره هست ولی انشالله یه خونه ی دو خواب😍🤲ممنون از دعای خوبت🤲

عزیزمممپاییز ببین وقتی همسرم اعلام کرد تو محل کارم منو میخواد همه کپ کردنمیگفتن اینو هیچ دختری نمیاو ...

بخدا با لبخند خوندم مخصوصا اون قسمت آخر رو🤣🤣🤣🤣 مهدی میره جلو آیینه میگه جنس تورت چی بود؟ بعدا جاریم که از شوهرش گفت فهمیدم کلا داداشا همینطوری هستن🤣🤣🤣🤣 

وای زن داداشت همکارت بود🥴🥴🥴🥴چطو دلش میومد بد بگه پس بگوووووووو چراااااا بهت انقد حسادت میکنن چون از نزدیک همسرت رو میشناخت.

الهی عشقتون پایدارباشه به پای هم پیر شین(من عاشق این دعا هستم)

2801