2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جانم‌... خب اونم لازم نداره😁 ماشالله تو حرف نمیمونه به نظرم کلاس خلاقیت خیلی خوبه چون هم ذهنش ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چند روز پیش داشتم از موهاش تعریف میکردم نازش میکردم دم گوشش گفتم کیان تو موهات ازینا قشنگتره اینا کچلن(اومدم خودشیرینی کنم😐😐😐😐منظور به مهدی وکاوه بود) دم گوشم گفت مامان ممنونم ولی درمورد مردت اینطوری نگو🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣پوکیدم از خنده برا مهدی همون لحظه تعریف کردم مهدی ازش پرسید کیان چرا میگی مردت نمیگی بابایی گفت آخه بگم بابایی یعنی هوای مادرمو ندارم من اینطوری مادرمو راهنمایی کردم😁😁😁😁

انشالله کاوه بزرگتر شه همون براش کتاب بخونم پس بهتره

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
ای جانم‌... خب اونم لازم نداره😁 ماشالله تو حرف نمیمونه به نظرم کلاس خلاقیت خیلی خوبه چون هم ذهنش ...

الان الفبارو خیلی خوشش اومده وخلاقیتشو نرفته بریم مازندران  وبرگردیم مجدد مفرستمش.ممنونم.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706