2777
2789
عنوان

یعنی باید دخترمو زور میکردم بستری بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 22 پست
برا سرفش اره آموکسی کلاوش داده بود دوباره دیروز گف همین آموکسی کلاوش و بهش بده با بقیه شربت ها ولی س ...

چقدر اموکسی کلاو میدید؟

دختر منم این جوری شده بود تبش پایین نمیومد اموکسی کلاوم دادم نگو مقدارش براش کم بوده گوشش عفونتش خوب نشد یه هفته بعد زد پرده گوششو پاره کرد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا سرفش اره آموکسی کلاوش داده بود دوباره دیروز گف همین آموکسی کلاوش و بهش بده با بقیه شربت ها ولی س ...

کو آموکسی کلاو خشک کنندس. سرفه رو برطرف نمیکنه.من سه شیشه کوآموکسی دادم دخترم تجویز سه تا دکتر،آخرش یا سفکسیم خوب شد

چرا دمنوش نمی‌دی بجای دگزا واینا پونه وچای کوهی و بنفشه  دارچین وعناب دم کن این یک سری سریع تب ...

عزیزم پونه تب بالا نمیبره 

من دخترم تب داشت عفونت داشت گفتن نده تب میبره بالا

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
چقدر اموکسی کلاو میدید؟ دختر منم این جوری شده بود تبش پایین نمیومد اموکسی کلاوم دادم نگو مقدارش برا ...

اصن این مریضی آموکسی کلاو روش کارساز نیس،من هربار رفتگ دکتر دوزشو بیشتر کردن فایده نداشت اصن

اصن این مریضی آموکسی کلاو روش کارساز نیس،من هربار رفتگ دکتر دوزشو بیشتر کردن فایده نداشت اصن

به دخترم اموکسی کلاو و اموکسی سیلین همزمان داد میخورد که خوب شد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
عزیزم پونه تب بالا نمیبره  من دخترم تب داشت عفونت داشت گفتن نده تب میبره بالا

نه عزیزم

فقط باعث کمی یبوست میشه که با عناب میدیم 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.