2777
2789
عنوان

پست جدید شاهین صمد پورو دیدید؟

8343 بازدید | 226 پست

مادره بچه خودشو که مبتلا به اوتیسم بوده کشته واقعا داریم کجا میریم ؟ همیشه برام سواله یعنی قدیم هم اینجور ادما بودن ولی چون اینیستا اینا نبوده خبردار نمیشدیم یا الان زمونه داره عوض میشه ؟ 

و من تو را می بینم وقتی که از شدت ناراحتی به آسمان نگاه میکنی ، بقره ۱۴۴

قدیم بدتر بوده به خدا ... 

مامان بزرگم یه چیزایی تعریف می‌کنه از اهالی روستاشون ، برگام میریزه

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه اینجور چیزا از قدیم بودن ولی اونموقع رسانه ایش نمیکردن، چندروز پیشم دوباره یه خبر دیگه منتشر شده بود به همین شکل ولی تو اون قتل خاله ی بچه هم دست داشت

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

۲۹ تا پزشکم تو شیراز ب جای اتانول متانول خوردن و چندتاشونم فوت شدن اکثرا هم متخصص بودن

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

منم تازه یه پست دیدم پدره شیشه زده بوده دختر چهارسالشو کشیده ب دار از جیغ و داد بچه همسایه زنگ زده ب پلیس اومدن بچه رو نجات دادن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
۲۹ تا پزشکم تو شیراز ب جای اتانول متانول خوردن و چندتاشونم فوت شدن اکثرا هم متخصص بودن

ای وای 🥲🥲

و من تو را می بینم وقتی که از شدت ناراحتی به آسمان نگاه میکنی ، بقره ۱۴۴

چچرا باید اتانول بخورن

متانول جیه؟ 

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤قبول نشدم و غمگین ترینم🙂💔
2801