2737
2734

دوستان مشکلش اصلیم شغل شوهرمه...راستش اول ازدواج تجربه نداشتم...بعدها متوجه شدم که خیلی سخته شوهر ادم برا پدرش کار کنه..

تو همه چیمون دخالت میکنن..

پولم نداره جدا بشه از پدرش..

خیلی تفاوتا هست بین زندگی من و مادرشوهرم..

الان مادرشوهرم طلا خریده دست خودم نیس یجورایی ناراحت میشم..

به اون پدرشوهرم پول زیاد میده..ولی به من شوهرم خیلی کم پول میده...خیلی حرف زدم با شوهرم اصلا اثر نداره..البته تقصیر اون نیس..پدرش مدام کنترلش میکنه نمیتونه پول زیادی برداره از مغازه.

برادرشوهرمم فرستادن ترکیه پزشکی بخونه..کلی پول فرستادن به اون..

راستش موقع ازدواج دیدم یه خونه و ماشین به اسم شوهرم هست..گفتم خب چه عیب داره کارشم با  پدرش  باشه..ولی الان که سالها از ازدواجمون میگذره همش میگم کاش شوهرم مستقل بود.

خیلی حرص میخورم..فکر نمیکردم اینقدر خسیس باشن..

فکر نمیکردم پدرشوهر و مادرشوهرم عین بختک بیوفتن رو زندگیم..جرات نداشته باشیم یه مسافرت بریم..البته شوهرمم بی عرضه هس..فقط بلده پول برا پدرش جمع کنه..

نمیدونم چیکار کنم..الان شنیدم مادرشوهرم میخاد بره باز طلا بخره حالم پوکیده..

میشه دعام کنید دست از ما بردارن؟ یه جمعه شوهرم خونه هست هزار بار زنگ میزنن کجایین...بیایین مارو هم ببرید فلان جا.

اه من نمیخام با اونا برممممم

خانما با این مشکلات من چه کنم...خیلی حالم الان بده..حتی نمیتونم با شوهرم حرف بزنم چون عصبی میشه و بی فایدس حرف باهاش.

شرایط طلاق ندارم.

شوهرمم شرایط مستقل شدن نداره..نمیتونه کارشو جدا کنه از پدرش

حالا کار شوهر شما اونجوریه دخالت میکنن

من که شوهرم کلا کارش یه چیز دیگه اس هر روز باید به مامانش سر بزنه، مادرشوهرمم فضوله شوهرم ساده هرچی بپرسن ازش اینم میگه

یه روز تعطیلی مناسبت باشه هی زنگ میزنن کجایین چرا نیومدین مارو ببینین!!

از مسافرت که برمیگردیم باید بریم خونشون ببینیمشون!!😐 عوض اینکه اونا بیان به ما سر بزنن

فلانجا برن باید شوهر من ببرتشون

کلا وابسته ان به شوهرم اونم بخاطر بی مسئولیتی پدرشوهرمه و انقد پیش شوهرم گفتن شوهرم فکر میکنه همه این کارا وظیفه اونه....

حالا اگه من چیزی بخوام ازش یا خانوادم آقا زورش میاد🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.