2777
2789
عنوان

مامانم انگارهووی منه میخوادبینیشوعمل کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 78 پست
دقیقا مامان منم همینه تو قر و فر اونه که منو مشتاق می‌کنه تازه آدم کیفم میکنه

دقیقا😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
بده به خودش میرسه؟ اگه زشته چرا خودت انجام میدی  الان خانم ۷۰ساله میره ژل و بوتاکس و کاشت ناخ ...

متولد۶۷

من گربه ملوس ۱۲۳م دارنیستم من نگینم بچه ها نازی نیستم لطفاسوال نکنید💛
2804
عزیزم مشکل من اقوام شوهرم ومادشوهرمه که دست ازسرم برنمیداره باتیکه وکنایه

به چه حقی تیکه میندازن با پول اونا عمل میکنه از حسادت شون و میسوزن اشتباه تو اینه که دهن اونارو نمیبندی تا به زندگی مادرت کاری نداشته باشن کسی بخواد در مورد مادرم نظر بده تیکه پارش میکنم 

چرا ناراحت میشی بده میخواد به خودش برسه مامان منم عمل کرد وقتی من چهارده ساله بودم سه سال بعدشم رفتم ...

نه عزیزم من نمیگم حسوده

من گربه ملوس ۱۲۳م دارنیستم من نگینم بچه ها نازی نیستم لطفاسوال نکنید💛
2805
ماشهرستانیم براش حرف درمیارن

مامانتون سن وسالش بالاتر وبهتر ازشما درک میکنه پس نگرانش نباش عزیزم، چندسال اینده هم متوجه میشی نباید به هیچکس اجازه بدی که درمورد مسائل زندگی خودت واطرافیانت نظر بدن. ازهیچکس نترس واز قضاوتشون ناراحت نشو مردم همیشه حرف مفت زیاد میزنن

لطفالایک نکنید،ممنون
2801