2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از هیات امنایی راضی بودین،تعدادشون بالا نیست تو هر کلاس،اموزششون خوبه؟؟

اره والا خوب بود در حد شعر و سه تا سوره با معنی نوشتن الفبا و اعداد تا 20نشون دادن گفتن نباید زیاد اذیت کنیم 

الانم کلاس اول بخدا خونه پدرم رفته بودم قهر دخترم برا برادر زاده هام توضیح میداد 

غیر دولتی فقط پول میشناسن والا با کتاب زیاد میدن باید تو خونه کار کنی باهاشون خودت

بعد هزینه های الکی انقد میزارن رو دستت ک نگو 

من فقط دستشویش سختمه چطور یاد بدم خودشو بشوره😂 استرس میگیرم

چند سالشه دخترتون،من دخترم از چهار سالگی یاد گرفت،شیرالات اهرمی باشه خیلی راحتترن ،بهد من یه عروسکو یه بار نشون دادم که کجاها شو باد خوب بشوره  یاد گرفت سریع

پیش دبستانی های غیردولتیم محاسبه دارن؟

منم نمیدونم عزیزم هنوز به اون مرحله نرسیدیم بچم ۴ونیمه

ازبچه های سایت بپرسین اوناییکه بچه هاشون بزرگترن ثبت نام کردن

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
اره والا خوب بود در حد شعر و سه تا سوره با معنی نوشتن الفبا و اعداد تا 20نشون دادن گفتن نباید زیاد ا ...

اره همسایمون غیر دولتی تیزهوشان میفرسته دخترشو پیش دبستانی،کلی کتاب و تمرین دارن کلیم هزینه ولی خدایی خیلی چزا یادشون دادن ،نه میخوام مث اینا سخت بگیرن نه میخوام ولشون کنن به حال خودشون 

2706