2733
عنوان

همسایه دعوتم کرد واسه حنابندون دخترش بنظرتون برم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 52 پست

برو

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂 چرااا ینی تو ۷سال هیچ عروسی تو فامیل نبوده؟

ی دخترعموو پسرخالم بودن ک ما نتونستیم بریم شوهرم مرخصی نداشت نتونستیم راه دوربود خودمم تنها نرفتم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
برو من بودم میرفتم 

یه هفته مونده

لباس چی بپوشم🤣🤣

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ی دخترعموو پسرخالم بودن ک ما نتونستیم بریم شوهرم مرخصی نداشت نتونستیم راه دوربود خودمم تنها نرفتم

عه گاهی وقتا اینطور مراسما خیلی خوبه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
حتما برو منم با خودت ببر 

😂😂😂

برو بابا مجلس عروسی و حنا اینا همه خانوما دوس میشن با هم اگه شوهرت راضیه برو

اره شوهرم گفت تو این مدت که دیدمشون بنظر ادمای شریفی میان برو

شدیم سه نفر استاتر. حتمی خوش میگذره بهمون😅

ارهه😂😂

2706