2777
2789
دراز باشیم ولی حسرت قدبلند نداشته باشیم🤤😂😂😂😂

من 152 هستم حسرت قد بلند هم ندارم والا 

به همینی که خدا بهم داده راضیم 

همیشه هم پسرای قد بلند جذبم میشن بخدا

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

داری خودتو قانع میکنی

تو داری خودتو قانع میکنی مینیون 😂😂

هروقت یاد گرفتین که آدما مثل هم نیست و طرز تفکرات ،عقاید،طرز گفتار ها،سلایق،طریقه زندگی کردن ها ، ساعت خوابها،خانواده ها و فرهنگها باهم تفاوت دارن ، اونوقت به خودتون اجازه بدین توی جاهای عمومی شرکت و اظهار نظر کنین👌با تشکر فراوان 🌹🌈
2802

چه کوتاه چه بلند چه چاق چه لاغر همه میریم زیر یه متر خاک . اونی که میمونه  از ما خوبی‌های ما در حق انسانهاست که دنیا به خوبی از ما یاد کنه

خداجون حواست هست . ده ساله دارم در خونت رو میزنم اما دریغ از یه جواب. اینقدر التماست رو کردم اگه التماس بنده رو کرده بودم یه نگاه میکرد. مگه تو ارحم الراحمین نیستی.
من 152 هستم حسرت قد بلند هم ندارم والا  به همینی که خدا بهم داده راضیم  همیشه هم پسرای ق ...

خب ما هم قد بلند جذبمون میشه هم قد کوتاه هم متوسط 😂👌🏻😎 هرچیزم بپوشیم بهمون میاد هیکلمون هم خراب نمیشه زود 

آپشن های بیشتری داریم خلاصه 😁👌

هروقت یاد گرفتین که آدما مثل هم نیست و طرز تفکرات ،عقاید،طرز گفتار ها،سلایق،طریقه زندگی کردن ها ، ساعت خوابها،خانواده ها و فرهنگها باهم تفاوت دارن ، اونوقت به خودتون اجازه بدین توی جاهای عمومی شرکت و اظهار نظر کنین👌با تشکر فراوان 🌹🌈
من 152 هستم حسرت قد بلند هم ندارم والا  به همینی که خدا بهم داده راضیم  همیشه هم پسرای ق ...

دقیقا میگن دخترای کوتاه بغلی ان بعدم این کار خدا هست و بنده نقشی نداره 

زندگی کوتاهتر از اونیکه بخوای ب اتفاقای گذشته فکر کنی پس حذف کن خاطرات گذشته رو بساز زندگی و آینده رو دوباره جوونه بزن پیشرفت کن موفق شو تو لایق بهترینایی💖
فشار چی چی هس توام‌میخوری؟

نه فشارو فقط حسرت به دلا میخورن عزیزم 

آدمای حسود 😁👌

2801