2733
عنوان

باورم نمیشه الهه حصاری چهل و دوسالشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیروتاپیک میوه نوبر

توفقط به فکرخودت بودی وبچه اوردی

چون گفتی پول ندارم مادرمم نشم

حالابچه تومدرسه اذیت میشه بخاطرخودخواهی شما

برای عاقبت بخیری بچه م صلوات بفرست،خدا حاجت دلت روبده🙏
پیروتاپیک میوه نوبر توفقط به فکرخودت بودی وبچه اوردی چون گفتی پول ندارم مادرمم نشم حالابچه تومدرس ...

عزیزم این بنده خدا رفت خرید 

ولی من خودم ی روز سرکار بودم چند تا از بچها املت درست کردن و با بربری تازه خوردن شاید باورت نشه من اصلا علاقه ای ب تخم مرغ ندارم ولی اصلا از بوی اون املت واقعا دلم خواست 

کلا طبیعیه با دیدن ی چیزی گاهی دلمون بخواد

شما براتون پیش نیومده از جلو ذرت مکزیکی رد بشید بوش بهتون بخوره هوس کنید؟؟؟ یا بوی کباب و قرمه سبزی ؟؟؟

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
عزیزم این بنده خدا رفت خرید  ولی من خودم ی روز سرکار بودم چند تا از بچها املت درست کردن و با ب ...

الان منظورت اینه کل فست فود وکبابی وشیرینی پزی ومیوه فروشی و‌....جمع بشه چون آدم یهوهوس میکنه؟

الان منظورت اینه کل فست فود وکبابی وشیرینی پزی ومیوه فروشی و‌....جمع بشه چون آدم یهوهوس میکنه؟

نه برای چی ببندن؟

شما وقتی رد بشی و دلت بخواد میخری میخوری 

ولی حالا جایی باشی ک دسترسی نداشته باشی و کسی حالا جلوت بخوره و هوس کنی

بعد الان اون طرف قضیه ی بچست 

من و همسرم بارها شده بیرون رفتنی چیزی میخوردیم بچه ۵ ساله نگاه کرده ب دستمون اصولا بچه ها تا چیزیو میبینن مخصوصا دست کسی بیشتر دلشون میخواد

من اولشم گفتم تو اداره حتی املت خوردن من دلم خواست و اون لحظه دلم خواست و خب نمیتونستم همونجا املت درست کنم 

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
نه برای چی ببندن؟ شما وقتی رد بشی و دلت بخواد میخری میخوری  ولی حالا جایی باشی ک دسترسی نداشت ...

خب پس ی چیزطبیعیه

بقیه نمبتونن تملت نخورن بخاطر کس دیگه

تومدرسه هم همینه

بعدشم دقت کنید بچه ها اکثرا ب همدیگه نگاه میکنن ک کی چی میخوره لوازم التحریرش  چیه 

من خودم همیشه برند لوازم التحریرام فابرکاستل بوده و برام جالب بود ک دوستمو بعد ۸سال دیدم چیزی ک از من یادش بود برند لوازم التحریرم بود 

امیدوارم ک با الکی قضاوت کردنتون دل کسیو نشکنید ولی اگه همچنان رو حرفتون پا فشاری میکنید امیدوارم تجربش کنید 🥰

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
عزیزم این بنده خدا رفت خرید  ولی من خودم ی روز سرکار بودم چند تا از بچها املت درست کردن و با ب ...

من فقط تو این سایت میبینم ملت همش هوس یه چیزی کردن

از بچه هاشون تا خودشون که باردارن و ....

والا ما هم بچه بودیم بزرگ شدیم

اینقدر همه چی دیدیم ولی مامانمون یادمون داده بود چیزی که مال ما نیست رو حتی نگاهم نکنیم تا دلمون نخواد

الانم که بزرگ شدم با اینکه دختر موفق و باتلاشیم خیلی نسبت به همسنام قانع‌ترم خیلیییی!

مگه همه تا آخر میتونن مثل هم بخورن و بپوشن و بگردن؟

من فقط تو این سایت میبینم ملت همش هوس یه چیزی کردن از بچه هاشون تا خودشون که باردارن و .... والا م ...

دیروز یکی از دوستانم گفت همسایه داشته حلوا درست میکرده بدش بهش خورده اینم هوس کرده شاید تو چند سالی ک میشناسمش این اولین باری بود ک ازش شنیدم هوس چیزی کرده

بعدشم این یک امر طبیعیه چیزی ببینی دلت بخواد 

حالا بحث کنترل کردنش و اینا بحث دیگه آیه

ولی لطفا قضاوت نکنید و سنگدل نباشید طرف حالا بچه بوده دیده دلش خواسته 

بعدشم همه مثل شما نیستن ک بهت بگن نکن نخر نپوش نخور گوش بدی آدمها با هم متفاوتن 

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
2706