2733
عنوان

شماباشین پزیرایی خونتونو نصف میکنید؟؟؟🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله برا من اولویت خوابه حال مگه میخوام عروسی بگیرم نهایت مهمون کم کم دعوت میکنم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

توی خونه یه خوابه چجوری چهارنفر با جنسیت های متفاوت رو میتونید هندل کنید؟ فرزند دختر یه اتاق و پسر یه اتاق و والدین هم یه اتاق نیاز دارن. 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

اره حالتون بزرگه راحت ۲تا اتاق درمیاد 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من بودم اینکارو میکردم.بعضیا مخصوصا قدیمیا هال و پذیرایی بزرگ میخواستن برای مهمونیاشون ولی اتاق مهم نبوده.من برعکسم. بنظرم فضای خصوصی افراد به همون اندازه مهمه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نصف نه ولی لازم نیست هربچه ۱اتاق داشته باشه ۱اتاق برای پسرا یکی برا دخترا و اینکه اتاقو بزرگ نده دستشون ک مخصوصا تو سن بلوغ ی سره تنها باشن تو اتاق ی اتقا جمع و جور ک بیشتر برای خواب برن و کارای شخصی

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2706