2733
عنوان

مادرای بچه مدرسه ای میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 47 پست
باورم نمیشه فقط شما حرف دلمو زدین ،من دقیقا درسش برام مهم نیست ،اما همین که سر و وضع یه بچه پولدار ب ...

بچم بقول شمابین بچه پولداردرست میخونه امابجان خودش تاالان برام مهم نبوده همکلاسیش چی میپوشه پدرش چکاره است مامانش کیه تنهاچیزی برام مهمه نوع تدریس تمیزی مدرسه رفتارکادرمدرسه بوده  واینم یادت باشه هرکه بامش بیش برفش بیش شمااگربچت بین پولدارباشه بایدهزینه هم چندبرابرکنی مثلاکادوروزمعلم اون مدرسه خیلی تفاوت داره هزینه جمع میکنن بامدرسه عادی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من اهل کلاس گذاشتن نیستم بخدا  اما میگم ادم به خودش سختی بده ،اما کادر درست و حسابی بالا سر بچ ...

حرفتون صحیح 

من و همسرمم هم از خودمون زدیم برای بچه ها

پسر بزرگم کلاس هشتمه از اول غیرانتفایی رفته

فک نکن تجربه ش رو ندارم

من راهی که شما میخوای بری رو قبلا رفتم 

روزگار خودت و خانوادت رو تلخ نکن

کاریه که شده

آسمون به زمین نمیاد که

مهم سلامتی فکری شه 

باز میگم درمورد درمان پسرت  راه سختی پیش رو داری 🥺🥺

خدا به همه مون کمک کنه ، منکه خسته شدم

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچم بقول شمابین بچه پولداردرست میخونه امابجان خودش تاالان برام مهم نبوده همکلاسیش چی میپوشه پدرش چکا ...

اما من خیلی به ظاهر توجه میکنم 

درسته خب کادرم برام مهمه 

اخه ما یه بچه داریم فقط بهرحال از پسش برمیایم ،وضعمون درسته به اونا نمیرسه اما دیگه از پسش برمیایم

عزیزم هستین شما من نظر سنجششو براتون بزارم

پسر من الان ۳/۵ساله ست

از سنجش چیزی سر در نمیارم

ولی هر چه زودتر درمانش رو شروع کنید که پروسه زمان بری هست

اونجا هم که معرفی کردن رو نمیدونم ولی متخصص مغز کودکان بهترین کمک رو بهتون میتونه بکنه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
شغل پدر یعنی پول ،یعنی خوشبختی یا بدبختی 

بعنوان مادری که ۳تابچه مدرسه ای داشتم حرفتون ۱درصدم قبول ندارم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بعنوان مادری که ۳تابچه مدرسه ای داشتم حرفتون ۱درصدم قبول ندارم

منم شوهرم پول داره اخلاق نداره نمیگم خوشبختم ،اما خب بازم شکر میشه با یه چیزا حال خودمو و پسرم و خوش کنم باز

اما من خیلی به ظاهر توجه میکنم  درسته خب کادرم برام مهمه  اخه ما یه بچه داریم فقط بهرحال ...

موفق باشید حالاکه دلت میخوادمدارس تاپ بخونه یک راه داری اونم پول خرج کردن همون مدارسی رفتی بچت قبول نکردن برو یه کمک تپل پیشنهادبده قبول میکنن

خوبه دکتر مهندس نیس وگرنه شمارو نمیشد نگه داشت یه مدرسه خصوصی میزدی برا خودتون😕😂

کاش شما هم بجا شمشیر ،زبون داشتی حداقل شاید یه روزی به کارت میومد 

منم شوهرم پول داره اخلاق نداره نمیگم خوشبختم ،اما خب بازم شکر میشه با یه چیزا حال خودمو و پسرم و خوش ...

براتون راه حلشونوشتم 

2706