2777
2789

شوخی میکنی؟

ورژن مهربون سمیرا🤫.                                                 💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید منو تگ کنید ، خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کنم💚✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

بوتاکس‌معده بزن واسه ۹ کیلو ک کسی عمل نمیکنه

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
چرا؟

شرایط عمل نداری بری دوتا حرفم بهت میزنن بخدا .

شاخص باید ۴۰ باشه به بالا

و اضافه وزن خیلی زیاد داشته باشی

و ورزش رژیم و اینا جواب نباشه 

ورژن مهربون سمیرا🤫.                                                 💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید منو تگ کنید ، خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کنم💚✨
چی هست چجوریه؟

تو اینستا دیدم خیلی ها انجام میدن میگن ۱۰کیلو کاهش وزن میده تو ۶ماه البته هزینه اش هم ۱۵تومن هست بزن تو نت یا اینستا میاره بالا

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢