2777
2789
عنوان

۱۷ سالمه و باردارم💔توروخدا بیاین درد و دل کنم آروم شم🙏😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5121 بازدید | 126 پست
اره می‌خوردم یادمه سر موقع می‌خوردم اما نمیدونم چیشد😟

احمق چون جنست خوبه و تو این سن زودتر جواب می‌گیری چون بلوغه

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
دوسال عقدی بودیم بماند که چه مشکلاتی که نداشتیم  یکساله که اومدیم خونه خودمون و ازدواج کردیم ، ...

اسی چرا تحصیلو ول کردی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار یا متاهل نیستم، تیکر رو برای درس خوندن گذاشتم.😁🌸

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اولا تبریک میگم بهت چون داری شیرین ترین لحظه های عمرتو میگذرونی و ازش بی خبری همه ما در شرایط شما ق ...

خیلی ممنونم بابت حرفای قشنگتون❤️🙏چقد خوبه که آدم هایی هستن که بهت روحیه بدن🌸

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
نمیدونم از دیروز که جواب آزمایش مثبت بود یه غمی توی وجودمه ،انگار که خجالت میکشم ،حتی از مامانم خجال ...

من دو تا طبیعی زایمان کردم دارم بهت میگم نترس حتی یه ذره

فقط وزنتو در سطح خودش نگه دار ورزشای مخصوص رو انجام بده همین

هر دردی هم باشه دیگه نهایت نهایت از 12 ساعت که بیشتر نیست بعدش تموم میشه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

عزیزم مبارکت باشه من مطمینم بهترین مامان دنیا میشی تو اگ ۳۰سالت هم باشه و مامان بشی کلا برا بچه اول نا پخته هستی اپلیکیشن گهواره رو نصب کن تجربه هارو بخون با سواد بشی تو بارداری و بچه داری. هرکیم هرچی گف  باسن تو بخارون 

مردم حسرت میخورن بدون دارو بارداربشن 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍تو تاپیک های معرفی کتاب خوشحال میشم تگ م کنید همچین اگر کتاب خون هستین کتاب های خوبی ک خوندین رو بهم بگین خوشحال میشم 🌺🤍
نمیدونم از دیروز که جواب آزمایش مثبت بود یه غمی توی وجودمه ،انگار که خجالت میکشم ،حتی از مامانم خجال ...

قربونت برم ناراحت نباش ...استرس اصلا برات خوب نیست 

نباید از بقیه بترسی...زندگی خودته 

الان یه موجود گوگولی از جنس خودت و داری تو شکمت پرورش میدی

کار خدا هست ..ناشکری نکن ..

برات دعا میکنم صحیح و سالم بچت و به دنیا بیاری

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
وقتی بچت بزرگ بشه تو واقعا هم پای اون بودی جوونم هستی . خوشگل خانم من همیشه دوست داشتم خیری زود بچه ...

انشالله بهترین ها براتون رقم بخوره ،مرسی از حرفای قشنگتون❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از الانم برو زیر نظر یه دکتر ک سزارینت کنه سنت کمه و برا طبیعی بی جونی 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍تو تاپیک های معرفی کتاب خوشحال میشم تگ م کنید همچین اگر کتاب خون هستین کتاب های خوبی ک خوندین رو بهم بگین خوشحال میشم 🌺🤍
عزیزم تبریک میگم خدا خودش بهت توانایی قوت میده برا زایمان نگرانش نباش مادر شدن حس خوبیه ان شاالله هم ...

دقیقا همین طوره خیلی شیرینه 

یادم افتاد پسرم که به دنیا اومد یه کم بی خوابی اذیتم می کرد و زیاد شدن کارهام 

ولی خودمو خوشبخت ترین آدم روی زمین میدیدم 

انقدر با بچه ام بازی می کردم عاشقش بودم الانم هستم 

ولی اون موقع اصلا رو ابرا بودم 😃

عزیزم نمیخوام دلتو بشکنما

ولی خب کسی ک ۱۵ سالگی ازدواح کرده یعنی در خودش توانایی مسئولیت زنذگی و شوهر و بچه رو دیده

الانم ک بارداری خداروشکر کن

دوست من ۱۸ سالشه دوساله اقدام به بچس بچه دار نمیشه برا اونم دعا کن 

قربونت برم ناراحت نباش ...استرس اصلا برات خوب نیست  نباید از بقیه بترسی...زندگی خودته  ا ...

خیلی ممنونم از شما و دل مهربونتون❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تمام نگرانیم از اینه که من بچم بقیه شاید مسخرم کنن  خیلی میترسم از درد زایمان و هزارتا چیز ...

چقدر سخت میگیری 

برو با بچتو شوهرت خوش باش

دیگه قدیم نیست که 

برو سایت ها هر اطلاعاتی در هر شرایطی بخوای بهت میده

چرا بگه باید سقط کنی ؟ 😯😯😯😯

بهش گفتم بره دکتر..

یکی دوستای من حاکله شده بود اما وقتی رفت دکتر زنان بهش گفته بود نمیتونی نگه داره رحمت واسط خطرناکه سقط کن 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2801