2777
2789
عنوان

۱۷ سالمه و باردارم💔توروخدا بیاین درد و دل کنم آروم شم🙏😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5121 بازدید | 126 پست

همه می ترسن تو هر سنی ولی حالا که از قضاوت شدن می ترسی به دور و بریات نگو ترس هاتو 

خودتو کاملا مسلط نشون بده 

به خدا بچه که بیاد می فهمی بزرگ کردنش خیلی هم سخت نیس 

خدا تو وجود همه ی ما این استعدادو قرار داده 

از پسش برمیای از این نی نی سایتم کمک بگیر و تجربه کسب کن 

اصلا هرکی هرچی گفت فکر نکن به خاطر سنته 

بچه دار که بشی همه بهت راهکار میدن میگن فلان کارو بکن فلان کارو بکن 

من به همه فقط گوش می کردم و می گفتم آره همین کارو می کنم اتفاقا 🤣 

ولی کاری که خودم می دونستم درسته انجام می دادم 

آدم خسته میشه از نظر دادنای بقیه و دستوراتشون 🤬 

خلاصه این چیزا هس فکر نکنی به خاطر سنته

قرص رو هرروز هرروز میخوردی فراموش نمیکردی؟ دا وی انتی بیوتیک نخوردی؟ چون خشک‌کننده ها اثر قرص ...

اره می‌خوردم یادمه سر موقع می‌خوردم اما نمیدونم چیشد😟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من تمام نگرانیم از اینه که من بچم بقیه شاید مسخرم کنن  خیلی میترسم از درد زایمان و هزارتا چیز ...

وکلت به خدا

به پزش زنان مراجعه کن شاید اون بگه باید سقط کنی و خطرناکه

شوهرت میدونه؟

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2802

اولا تبریک میگم بهت چون داری شیرین ترین لحظه های عمرتو میگذرونی و ازش بی خبری

همه ما در شرایط شما قرار گرفتیم حالا شما مشکلت کمی سنته مال ماها چیز دیگه ای بود

ولی اولش وقتی شخصی ناخواسته بچه دار میشه مثل شماست و طبیعیه ولی از الان بهت میگم وقتی جلوگیری داشتی و باردار شدی این بچه ناخواسته نبوده

خدا خواسته بوده

پس قدرشو بدون بچه های اینجوری که با حکمت خدا به ادم داده میشه خیلی خیلی خیلی شیرین تر هستن

از الان به این فکر کن که چقدر با اومدنش زندگیتون بهتر خواهد شد

شروع کن مطالعه کن که چطور میتونی مادر خوبی براش باشی 

از زایمانم اصلا نترس حتی زایمان طبیعی هم اگه از اول با برنامه پیش بری اصلا سخت نیست(ورزشهای مداوم و وزن مناسب)

سعی کن با دید مثبت به این قضیه نگاه کنی و از لحظه های نابی که خدا برات در نظر گرفته استفاده کنی

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
من تمام نگرانیم از اینه که من بچم بقیه شاید مسخرم کنن  خیلی میترسم از درد زایمان و هزارتا چیز ...

وقتی بچت بزرگ بشه تو واقعا هم پای اون بودی جوونم هستی .

خوشگل خانم من همیشه دوست داشتم خیری زود بچه دار بشم و با بچم جوونی کنم ک جدا شدم 🙃.

به دنیا ک بیاد ۱۸ سالته و با تجربه تر از الانی غصه نخور و زندگیتو بساز❤️

من 16 سالمم پر نبود بچه اولم بدنیا اومد

اصلا ترسی نداره

فوقش سزازین میشی

خودتو تقویت کن و همه چی بخور به بچت برس 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا 🌷                                                
😁😁😁 من یکم از شدتش کم شده ولی هنوزم یه وقتایی گیج میزنم 😅😅🤣🤣

خخخخ عزیزم 

تنت سلامت 

وگرنه ما با همین گیج بازیها جذابیم

ستاد روحیه دهی الکی به خودمون  

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
همه می ترسن تو هر سنی ولی حالا که از قضاوت شدن می ترسی به دور و بریات نگو ترس هاتو  خودتو کامل ...

نمیدونم از دیروز که جواب آزمایش مثبت بود یه غمی توی وجودمه ،انگار که خجالت میکشم ،حتی از مامانم خجالت میکشم ،اینکه توی سن کم باردار بشی خیلی حس عجیبیه از طرفی خیلی به درد روز زایمان فکر میکنم و استرسم بیشتر و بیشتر میشه ،لطفا واسه حال دلم دعا کنید میگن دعای بقیه بهتر میگیره😓

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی از دلگیرمیت🥺واسه حال دلم دعا کن حالم خیلی خرابه

اصلا نگران نباش خدا که خودش داده خودش هم مراقب تو و بچه ات هست

خدا رو شکر کن

من امسال سه تا از شاگردام باردارن دو تا دهمی یکی هم یازدهمی و یکی هم دوازدهمی

دارن همزمان میان امتحاناتشون هم میدن

خیلیا شرایط تو رو دارن اصلا نگرانی به خودت راه نده

انشاالله وقتی بچه ات بیاد چون فاصله سنی کمی دارین راحت با هم ارتباط خواهید گرفت

💥💥امضامو بخون لطفا....................................... 💖  برای شفای بیماریم یه ...حمد...مهمونم میکنی؟اگر خوندی لایک کن منم برای حاجتت.صلوات. بفرستم😓💖  خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

عزیزم تبریک میگم خدا خودش بهت توانایی قوت میده برا زایمان نگرانش نباش مادر شدن حس خوبیه ان شاالله همه خانوما تجربش کنن شکر خدا کن نگران حرف بقیه نباش بقیه به همه چیز حرف میزنن

اللهم عجل الولیک الفرج خدایاشکرت
2801