2733
عنوان

حس ششم هستتتتت؟؟؟😍🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 153 پست
ممنونم چه زمانی خواستگاری میاد ایشون؟اخه ما خیلی متفاوتیم واز نظر مکان هم دوریم از هم ولی من ۹۰درصد ...

هیشکی اینو کامل نمیفهمه...ببین باهم چقدر سازگاری دارین..

چقدر شبیه همین..چقدر همو میفهمین...عجله نکن همه چی رو بسنج....بعدشم توکل کن به خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل مالی ندارم به اون شکل...ولی بچه دارم.. دیشب ف ال گرفتم گفت هنوز با اون زنه هست اما تو جنگ و دع ...

عذاب براش هست بخاطر کارهاش آدم عجولیه ..دوتا نشونه بهت میرسه همی روزا ..میگه خودت حسابگر باش برگشتی جمع کن پول واسه خودت طلا بخر ...

هیشکی اینو کامل نمیفهمه...ببین باهم چقدر سازگاری دارین.. چقدر شبیه همین..چقدر همو میفهمین...عجله نک ...

بله درست میگید ممنون از راهنماییتون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عذاب براش هست بخاطر کارهاش آدم عجولیه ..دوتا نشونه بهت میرسه همی روزا ..میگه خودت حسابگر باش برگشتی ...

@70lilipood   عزیزم من را لایک کردی ولی جواب ندادی،من معلم میشم یا کارمند؟حس  کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟من چه زمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

بگو گمت کردم نیتت واضح بگو 

چند بار پرسیدم اخه😔

دوستم‌داره یا بازیم میده؟یعنی کسی توی زندگیشه؟ اگر نه رفتاراش چیه پس

فرهنگیان دعوت به مصاحبه میشم قبول بشم؟؟؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1898257از یه نفر نیستی که بلد نیستی با یه نفر باشی.A
2706