2733
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44013 بازدید | 903 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای اره نمیدونم چرا ولی از طرز صحبت کردنشون معلومه به شدت با سواد و باشعورن. البته ایم حسو من تا کاربرای سال 90دارم

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
منم باردار بودم اینجارو پیدا کردم سال ۸۷  دنبال خاطرات زایمان ...فقط خاموش میخوندم تا دخترم یکس ...

خاطره زايمان طبيعي كاربر من رو يادتونه؟؟

اونموقع خيلي سروصدا كرده بود

خدایا،مرا آن ده که آن به

چی بگم والا😎

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
خدارو چه دیدی شاید ما هم بعدا واسه کاربرای جدید با کلاس شدیم 😂🤌🏻

هووویه زمانی کاربرای جدید میگن کاربرای ۱۴۰۰ی چقد پولدارو باکلاس بودن دوران ماهم میرسه 😂😂

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  

بیشتر اینکه غیبت این و اون رو کنن 

مشکلات میگفتن همه کمک میکردن 

یادمه اون هواپیما که کاربر نی نی سایت با همسرش و بچه اش سقوط کردن چقدرررررر کاربرا بهم ریختن و ناراحت شدن 

یا اون خانوم که سرطان داشت 

بعضی از کاربرا مراسم ختمش هم رفتن 

انار یادتونه دختر بچه که آب‌جوش ریخت روش 

خدایا هیچوقت یادم نمیره 

چقدر کاربرا درگیر بودن 

تماس میگرفتن بیمارستان حالش و میپرسیدن

2706