2733
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44013 بازدید | 903 پست
منم حس خوبی از تاپیکت گرفتم.. ممنون..  چندتا کاربر قدیمی دیگه هم هستن که هنوز گاهی فعالیت میکن ...

♥️

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب پس میشه بگید کاربرای جدید در چه سطحی قرار دارن ماهم بدونیم جایگاهمون کجاست 😅

😂😂😂😂💔 

منظورم کلی بود آخه اون سالها 888/89 و اینا ...

دسترسی به اینترنت خیلی سخت بود انقد راحت نبود 

پس کسایی که دسترسی داشتن هم پولدار بودن هم مرفه هم تحصیلکرده 

کاربر های الانو نمیشه تشخیص داد

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
سلام من اومدم يه سلامي عرض كنم و خودي نشون بدم و برم😬

وای 

چه باحال 87😁🤯 

ببخشید شما چند سالتونه ؟

ینی اون موقع چند سالتون بود که عضو شدین 

منم فقیرم حتما 🤣🤣

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
😂😂😂😂💔  منظورم کلی بود آخه اون سالها 888/89 و اینا ... دسترسی به اینترنت خیلی سخت بود انق ...

عزيزم اكثرا كارمند بودند و از سيستم هاي محل كار وارد ميشدن

خدایا،مرا آن ده که آن به
2706