2733
2734

دچار بحران دهه ۲۰ سالگی شدم😅

همش حس میکنم زمان داره به سرعت میگذره و من هیچکاری نمیکنم و عقب موندم

دوسدارم زبان بخونم ولی مستمر و با اراده پیش نمیرم

دوس دارم ورزش کنم اما تنبلی میکنم

دوس دارم شغل داشته باشم ولی هنوز مدرکمو نگرفتم

خلاصه یه وضعیت خیلی بدیه همش احساس میکنم خیلییی عقبم

شما واسه رشد کردن چه کارایی انجام میدین؟یا برنامه دارین انجام بدین؟

بگین حداقل ایده بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک ۳۲ سالمه هیچ 💩💩 نشدم چی بگم . 🤣🤣🤣ول کن بابا خوش باشی میگذره غصه م بخوری میگذره

غصه ی اینو میخورم ک دم مرگم با خودم بگم چیکار کردم تو این زندگی؟😭واقعا دوسدارم لحظه هام مفید باشه

2742
غصه ی اینو میخورم ک دم مرگم با خودم بگم چیکار کردم تو این زندگی؟😭واقعا دوسدارم لحظه هام مفید ب ...

اون ک آره .خو حالا وقت زیاد داری میتونی کار کنی . اما بیشتر سعی کن زندگی کنی .من از ۱۸ تا ۳۰ سالگی کار کردم هیچ دوستی نداشتم باهاش برم بیرون با خانوادم معاشرت نکردم مراسمای فامیل نرفتم عروسی و فلان شد از خستگی کار موندم خونه و نرفتم . الان تک و تنهام دلم میخاد بچه بیارم میگم بیارم ک چی بشه تو کشوری ک از فرداش خبر نداریم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اون ک آره .خو حالا وقت زیاد داری میتونی کار کنی . اما بیشتر سعی کن زندگی کنی .من از ۱۸ تا ۳۰ سالگی ک ...

من زندگی نکردم .الانم ازدواج کردم .شوهرم صبح آفتاب نزده میره سرکار شب میاد .ن تفریحی ن چیزی . اما  نمیشه ک کارم نکنیم 

من زندگی نکردم .الانم ازدواج کردم .شوهرم صبح آفتاب نزده میره سرکار شب میاد .ن تفریحی ن چیزی . اما&nb ...

دقیقا هرکاری ام دوس داشته باشی انجام بدی پول میخواد

الان من اگه پول داشتم جای خودخوان زبان خوندن میرفتم کلاس یا میرفتم باشگاه😅ولی از اونجایی ک پولشو ندارم اراده نمیکنم خودم انجامش بدم

دقیقا هرکاری ام دوس داشته باشی انجام بدی پول میخواد الان من اگه پول داشتم جای خودخوان زبان خوندن می ...

ب نظر من اگه تصمیم ب مهاجرت و اینا نداری زلان زیاد واجب نیست مگر اینکه برای شغلت و تخصصت لازم باشه .مثلا ما آزمایشگاه کار میکردیم باید زبان میفهمیدیم ریاضی و اینا میفهمیدیم . اما کلی بگم تا جایی ک میتونی کار کن چون فقط خودت ب درد خودت میخوری . کار کن فردا محتاج شوهرت نباشی .من الان پول دارم  واس  خودم میچرخم خرج میکنم شوهرمم حرفی میزنه میگم پول خودمه اختیارشو دارم 😄😄 دستم جلوش دراز نمیکنم .عادت بدی دارم .مثلا الان دستم خالیه شوهرم سیگار لازم داشت گفتم اندازه پول سیگار بزن فردا واست بگیرم گفت بیشتر میفرستم گفتم نمیخوام دارم . نمیتونم بگیرم حس میکنم بگم پول بده کوچیک بشم 

2740