2733
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 14072 بازدید | 627 پست
مگه میشه تلاش کنی این همه سال و نتیجه نداده؟  یعنی شما ۶ سال داری کنکور میدی هر سال تلاش میکنی ...

۲ سال رفتم دانشگاه ازاد وامونده

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولا که خاک توسرشون

مطمئنم خودشون هیچی نیستن نهایتا یا خانه دارن یا هرشغلی باشن ی عقده ای هستن 

دوما ازینا دوری کن

سوما اصلا حرفشون درست نیست همین الانش ده سال برای شاغل شدن وقت هست 

چهارما به خودت فشار نیار ی مدرک حسابداری بگیر راحت وارد بازار کار شو بعدا اگه خواستی با روحیه خوب کنکور بده

پنجما اگه تجربی هستی از کنکور بکش بیرون خیلی سخته خیاطی اشپزی قنادی و رشته های بدون کنکور بهتر از خیلی از رشته هاست

نمیدونم درصدام نوشتم خیلی خوبم نبود معمولی

ایشالا که هرچی میخوای امسال میاری به حرف مردمم اهمیت نده اصلا

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
به عمر از دست رفتش نمی ارزه.. خواهشا با این حرفا استارتر رو هوایی نکن که اگه امسال هم نیاورد باز پشت ...

من نیارم ب ولله قسم خودکشی میکنی همین اللن ب اندازه کافی از خدا دلم شکسته هیچ ابایی از جهنمش هم ندارم فقط ب خاطر مادرم

چرا حرف اونا مهمه؟ فکر کردی از رو دوستی این حرف رو بهت زدن؟ یا از حسادت؟

یه خانم ۴۵ یا ۴۷ ساله هم پزشکی قبول شدن، شما سنت از اون بیشتره؟

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ایشالا که هرچی میخوای امسال میاری به حرف مردمم اهمیت نده اصلا

نمیتونم من خودم ناراحت سنمم کنکورم بعید میدونم بیارم برای خوش کردن دل میگن میگن خوبه فلانه کنکور آسونی بود هنه بالا زدن امکان نداره من اینجوری هیچ گوهی بشم 

گند زدن ی تنه ب اعصابم ی روز خودم میخوام خوب باشم نمیزارن 

۲ سال رفتم دانشگاه ازاد وامونده

ببین منطقی نیست حرفت..حتما اشتباه فکر میکنی که تلاش میکنی..تلاش کردن برای کنکور یعنی ۱۲ ساعت مفید درس خوندن..مطمئنی شما درست تلاش میکنی؟ 

بنظر من حتی ۱۰ سالم تلاش برای هدف اشتباه نیست ولی بنظرم شما خیلی درگیر حواشی هستی 

2706