2733
عنوان

زایمان طبیعی چقدر طول میکشه تغریبا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 86 پست
ساعت ۱۴:۰۰روز ۲۰ فروردین رفتم زایشگاه بستری موقت  ساعت۱۷:۰۰ همون روز بردنم بستری کردن تو زایشگ ...

چه طولانی

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو به بهانه نوار قلب بره زایشگاه  زایمان طبیعی رو از نزدیک ببینه بهتر میتونه تصمیم بگیر  ...

آره من مامان خودمم زایمان کرد دفعه اخری خدا بهش رحم کرد واقعا

طبیعی خیلی بهتره بنظرم 

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
حتما بچت دختر بوده که دردت میگرفته و ول میکرده. واسه پسریه سره بگیره ول نمیکنه درد

چه جالب 

اینو از کجا شنیدی؟ 

من موقع زایمان اولم بینش دردام قطع میشد در حدی که خوابم می‌برد قشنگ. ولی دومی که پسر بود ازونجایی که شدید شد تا زایمان کردم یکسره بود فقط دو سه بار بینش قطع شد و هر دفعه در حد 20 ثانیه قطع شد. اتفاقا از ماما هی می‌پرسیدم چرا ول نمیکنه، مگه نباید ول کنه، جواب درست بهم نمی‌داد. 

توکل بخدا انشالله خدا یاریمون میکنه ما می تونیم عزیزم

انشاالله😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
چه جالب  اینو از کجا شنیدی؟  من موقع زایمان اولم بینش دردام قطع میشد در حدی که خوابم می‌ ...

چون تجربه کردم و مامانم و مادرشوهرمم میگن همینطورع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
چندبار مگه سزارین کردن؟ 

وای مامان من ریسک وحشتناکی کرد

این اخری چهارمین سزارینش بود رفت آی سی یو

هرچی گفتیم نکن گوش نکرد

الان حالش خوبه؟

آره خداروشکر ولی پارسال یه عمل پارگی ناف داشت اونم از عوارض سزارین هاش بود

اره شنیدم فقط سه بار مجازه خدا نگهدارشون باشه

ممنونم عزیزم 

2706