2737
2734
عنوان

روتین زندگیتون چیه و چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 49 پست
من صبح ساعت 𝟒 یا 𝟑/𝟑𝟎 بیدار میشم  ورزش، تمیزکاری خونه، دوش، مدیتیشن، صبحانه، شکرگزاری، هدف ...

و درنهایت کتاب، پادکست، فیلم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ساعت هشت نیم پامیشم صیحونه میخورم رخت خواب و جمع میکنم بچم میزارم جایی خودمم میرم مغازه تا ظهر میام یه چیزی با دخترم میخوریم یکم استراحت

بعدا پا میشم کل اشپزخونه و یخچال و خونه رو تمیز میکنم و جارو دستمال کشی تا ساعت پنج 

اگه شوهزم بیاد که هیچ اگه نه میرم باز مغازه تا نه شب

اگر بیاد چای میزارم و شام و ردیف میکنم

نه به بعدم میریم بیرون 

تمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیدار میشم ورزش هوازی انجام میدم ، قهوه و صبحانه میخورم درس میخونم بعد ناهار میخورم بعد دوباره درس میخونم ، عصر یکم طناب میزنم بعد بازم درس ، شام میخورم بعدم میخوابم اگه هم کلاس داشته باشم میرم کلاس 

فک کنم لایف استایل یکنواخت منم فقط :))

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨
2731
ساعت 6 بیدار میشم برای مامانم صبحونه آماده میکنم کارهای مامانم میکنم بعد میخوابم ساعت 10 بیدار میشم ...

امضات 🌹

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
امضات 🌹

🌹💔

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔
چ دختر خوبی خوش بحال مامانت ک شما رو داره

ممنون عزیزم 

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔
با صدای نق نق بیدار میشم شیر درست میکنم مای بیبی عوض میکنم میخوابونمش میخوابم دوباره دو ساعت بعد با ...

وای وای حال و روز منه با بچم چن ماهشه گل پسرتون؟

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2738
وای وای حال و روز منه با بچم چن ماهشه گل پسرتون؟

۲ ماه و نیم 😂میبینی تورو خدا ولی با اینکه سخته شیرین ترین سختیه دنیاست هیچکس نمیتونست من و از خواب بیدار کنه مثلا ساعت ۳ ظهر شوهرم بیدارم میکرد انقدر بد اخلاق میشدم غر میزدم الان پسرم تا بیدارم می‌کنه با ذوق شروع میکنم شعر خواندن و سلام صبح بخیر گفتن 😂

منم مثل شما فک کردم رفتم درس خوندم و مستقل شدم و بعد ریلکسانع ازدواج کردم اومدم خونه خودم. الان اون ...

ریپلای کردم بگم 

اره ‌.‌واقعا همینطوره . آدما یه چیزایی رو از دست میدن تا یه چیزای دیگه به دست بیارن .

تو هم اصلا نگران نباش.  خواهرشوهرم بعد ۱۵ سال باردار شد . با اینکه کلیییی هزینه کرده بود و.....   

تو هم اصلا نه استرس نه نگرانی هیچی نداشته باش .تو هم به زودی باردار میشی مطمعنم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ریپلای کردم بگم  اره ‌.‌واقعا همینطوره . آدما یه چیزایی رو از دست میدن تا یه چیزای دیگه به ...

فدات مهربون.الهی سلامت باشی

خیلی بهم انرژی دادی.

امیدوارم بهترین ها برای خودت رقم بخوره.

برای مامان شدنم صلوات میدی💔تلاش برای داشتن حس مادری وزن فعلی۶۱. وزن هدف ۵۵(بخاطرpcoبودنم وزنم کم نمیشه و زیادتر میشه!!)خدایا از کنایه ها خسته ام.یک واژنیسموسی درمان شده.
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز