2733
2734

اسی زود بزار

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بذار عکسو 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

و وقتی خواستیم بریم خونه بزور از هم دل کندیم فرداش باید میرفت سرخدمت ولی تو ماشین گفت فردا نمیرم میخوام ی دل سیر پیشت باشم بعد برم

فردا ینی دوشنبه هم همو دیدیم و با ماشین رفتیم تا ی جاهایی ی جا ایستاد داشتیم حرف میزدیم ک یهو پلیس اومد🙂

گفت چرا اینجا پارک کردی

اونم گفت همینطوری

گفت دختر خانم کیه باهات؟

گفت نامزدم

پلیس فهمید خودش

گفت دختر خانم بازداشتید ب جرم ملاقات با نامحرم

و گفت ک زنگ بزن ب پدر و مادرت

این دفعه دیگ فاتحه خودمو خوندم

دستمو بردم سمت گوشی ولی ن ب قصد زنگ زدن

پلیس داشت ی دری وری هایی میگفت که علی عصبی شد و پیاده شد و داشت باهاش حرف میزد

بعد دوباره سوار شد سوئیچ ماشینو پلیس گرفت و داشت توی ماشینو میگشت و همه چیزو بهم ریخت

و همزمان بمن میگفت زنگ بزن پدر مادرت باید بری پزشکی قانون

فقط داشتم اسم علی رو صدا میزدم وترسیده بودم داشتم میمردم

علی گفت هیچی نگو فعلا

پلیس اومد سمت علی علی هم بهش گفت حقیقتو بگم؟

در اومد توی روی پلیس گفت دوسش دارم عاشقشم و خانوادمم میدونن قصدم جدیه

پلیس گفت از این حرفای اینستایی ها نزن🥴

گفت بخدا دوسش دارم

یخورده حرف میزدن بعد پلیس گفت ایندفعه میبخشمتون و با ابروتون بازی نمیکنم ولی این دختر باید میرفت پزشکی قانون

علی پیاده شد و پلیسو بغل کرد گفت بخاطر این کاری ک کردید من حتما میرم تو سپاه حتی خواست شماره پلیسو بگیره برا روزی ک میره تو سپاه

اینم از شوک دوم

بعد علی گفت حالا ثایت شد ک چقد دوست دارم؟منم موندم نتونستم چیزی بگم🤌🙂

به نام خدا ستی جون هستم حااااااااااااااااضر

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
فک کردم ایندفعه ب کل تموم شده و رفته نا امید بودم هرچی عکس ازش داشتم پاک کردم و شماره و چت همه جیز ...

بوگوووووو بوگووووووووووووووووووووووووووو

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام