2733
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43379 بازدید | 816 پست
باشه گلم شما بچه دار شدی نبرش عروسی ببر همون جاهاییی ک گفتی ولی من بچم رو میبرم عروسی...قرار تیس لچه ...

آخه باید دعوت کنند، نمیشه وقتی میگن بچه رو نیارین ببری؛  دیگه وقتی علنن میگن بچه نیارید، اونی که دعوت میکنه بحث فرق داره، 

حالا دختر خانوم شما استثناس، ولی اصولا من ندیدم بچه های الآن کنار مادرشون یکجا بشینند، 

نمیدونم ربطی داره یا نه 

اما بچه چه گناهی کرده عروسی میگن بچه نیار عروسیمون خراب میشه  مسجدمیری میگن بچه نیاد شلوغ میکنه نمازمون خراب میشه  تو کوچه نره محیط کوچه خوب نیست پس کجا بره دقیقا  

بعد تا تکون میخوره میگن بیش فعاله

این کاربری دست دو نفر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لازم نبود تو رختکن بری. اون عقب تو بقلش میکردی مهایت گریه میکرد میرفتی. البته بچه رو راحت میشه سرگرم ...

خب این گیر داده بود بره تو سن

بعد تا خلوت بود اجازه دادم بره

بعد که خانما اومدن برقصن بردمش

دیگه دوست داشت برع،عروسدومادم ک اومدن سن خیلی خاص شد دیکه نمیشد عقب نگهش دارم.نمیخ‌استمم گریه کنه.بردمش ته سالن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
وای خوشبحال فامیلات که تو فامیلاشونی 💞

نه بابا این حرفا نیس،❤️

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
باشه گلم شما بچه دار شدی نبرش عروسی ببر همون جاهاییی ک گفتی ولی من بچم رو میبرم عروسی...قرار تیس لچه ...

صد در صد نمیبرم ، بچه ی من برا خودم فقط فقط فقط عزیز، قرار نیس برا یقیه هم مهم باشه و عزیز، طرف کلی هزینه کرده، برا یک شب، قرار نیس چارتا بچه خورده برن بهم بریزن ، شادی کنند لذت ببرند، طرف برا دل بچه ی من که عروسی نگرفته؛

نمیدونم ربطی داره یا نه  اما بچه چه گناهی کرده عروسی میگن بچه نیار عروسیمون خراب میشه  مس ...

مامانش ببره پارک

خونه بازی

مهدکودک و...

جای مخصوص کودکان ببره ،مامانه باید از مراسم دیگران برا تفریح بچه اش مایه بذارن؟

قشنگی فیلم چیزیه که عروس و داماد تعیین میکنن عزیزم. شما بعنوان عروس دوست داری دورت پر بچه باشه دیگری ...

ذوق بچه برا عروسی چی ؟؟؟؟ بی رحمی نیست؟؟؟

خوشحال بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد
واقعا موافقم بچه نیاد مراسم ختمه. 

آره بچه ها رو ما فقط مراسم ختم نمیبریم 

...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.

متاسفانه جدیدا میگن بچه نیارید 

اگه تو این عروسیا شرکت نکنیم دیگ میذارن کنار این کاملا بی احترامیه مگه پارتی گرفتی ک ۱۵+ باشه عروسیه وقتی پدر مادر میان بچه رو‌کجا بزارن عروسی شما ک مهتر از بچشون نیست

2706