2733
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43376 بازدید | 816 پست

من کسی دعوتم کرد صددرصد اینو بدونه که عروسی همون بچم دوتا کارت تهیه میکنم یکی برای افرادی که بچه هامو دعوت نکردن و کارت دیگه ام رو به کسی میدم به دعوت کرده بوده ومبنای عروسی ماهم برای بچه ها میذارم . 

من بشدت حساسم رو بچه .یچیزی هم که تحت شرایط زندگی برامون پیش اومده اینکه ماااا بزرگتر ها مثل بچه ها کیف خوشی هاروکامل نمیبریم.میریم که عقده گشایی کنیم و انرژی منفی پراکنی کنیم

اصلا دوره زمونه طوری شده که بچه ها در فامیل یکی الی دوتان 

قدیما بودن چکار میکردن که طرف ۷_۸تا بچه میاورده

من بچه دارم ازین نوع دعوت شدن ناراحت نمیشم ولی نمیرم 

اهان پس افراد در چهار قسمت تقسیم میشن 

انهایی که ناراحت نمیشن ونمیرن 

انهایی که ناراحت میشن ونمیرن 

انهایی که میرن بدون بچه ومشکلی هم ندارن 

انهایی که ناراحت میشن ومیرن من دسته ی اخرم چون بشدت معتقدم ادب حکم میکنه و دعوت شدم ومحترم شدم ومیرم ولی تلافی میکنم به صورتی که نمیگم بچه هاشونو واینکارو مختص همون افراد میذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا کاش تو عروسی من بچه نبود

اگه به عقب برگردم منم میگم بچه نیارید

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

من که اگه عروسی بگیرم یه مهمونی ساده تو یه لوکیشن خوب میگیرم مثل خارجی ها فقط هم دوستامو و اعضای خانواده مو‌ دعوت میکنم 

فکر کن نزدیک پونصد میلیون هزینه کنی بعد طرف بیاد بگه اصلا عروسی برای بچه‌هاست! 

از نظرمم این هزینه ها هم خرج اضافه است

اگه یکی از نظر مالی مشکل داشته باشه اصلا ایرادی نداره که کادو نده ولی طرف از نظر مالی خیلی هم خوبه میاد کلی هم میخوره و میبره آخرشم کلی پشتت حرف میزنه و نصف اون هزینه ای که خورده هم نمیده😑😐

حالامایه عروسی رفتیم آخرگفتن بزرگتراحق ندارن بلندشن فقط بچه بیان وسط ..انقدرقشنگ ازشون پرسیدن چه آهنگی دوست دارن .همونم گذاشتن انقدرکیف کردما

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
اهان پس افراد در چهار قسمت تقسیم میشن  انهایی که ناراحت نمیشن ونمیرن  انهایی که ناراحت م ...

من اگه بخوام هم نمیتونم برم چون بچم بدون من تا اتاق خوابش نمیره حتی وقتی میرم امپول و سرم بزنم باهامه(میدونم که رفتارش طبیعی نیست ولی هر بچه ای یه جوره و ما با این موضوع کنار اومدیم و داریم سعی میکنیم تا موقع مدرسه خوب بشه) 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من عروسی را فقط به خاطر بچه ام میرم.اصلا عروسی مال بچه هاست که خوشحال بشن .من تا حالا برام پیش نیومده اما اگر کسی بدون بچه دعوت کنه به طورکامل باهاش قطع رابطه میکنم برای همیشه.چه فامیل درجه یک باشه چه دوست چه هرکی .چون معلومه طرز فکرمون زمین تا آسمون باهم فرق داره پس هیچ لزومی به ارتباط داشتن با این افراد وجود نداره

والا یا بچه های اونا خیلی بی تربیتن یا بچه های ما خیلی عاقل 

من که تا حالا ندیدم بچه ها خرابکاری انچنانی بار بیارن 

اگه بهم بگن بچتو نیار مستقیم میگم با این حرفت احساس کردم بهم توهین شد دعوت نمیکردی کمتر ناراحت میشدم البته تا حالا کسی نگفته

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...
حالامایه عروسی رفتیم آخرگفتن بزرگتراحق ندارن بلندشن فقط بچه بیان وسط ..انقدرقشنگ ازشون پرسیدن چه آهن ...

ما تو همه عروسیامون اول اهنگ میذارن میگن فقط و فقط بچه ها بیان وسط براشون رقص نور و حباب اینا هم میذارن بعد برای رقص عروس و داماد میگن دیگه همه بشینن خداییشم دیگه اصلا بچه ها وسط نمیان 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706