2737
2734
عنوان

ظاهراً خوبم ولی خیلی دلم شکسته

176 بازدید | 27 پست

بچه ها شوهرم با خانواده خودش خیلی خوبه موقع حرف زدن ولی ب خانواده من ک میرسه خیلی بد حرف میزنه و خیلی کارا می‌کنه 

دیشب قلیونمونو آوردیم خونه مامانم بعد داشتیم می‌رفتیم شوهرم خیلی رک ب بابام گفت اگ بشکنهه پولشو ازت میگیرم 

بعد امروز م دو تا دونه ذغال و ی تنباکو رو ب بابام گفت بده اون برا ماس انقدر تکرار کرد بابام با دلخوری آورد داد دستم گفت بیا انگار می‌خوام بخورم 

بعد ن مامانمو مامان صدا می‌کنه ن بابامو حالا صدا کردنشم جهنم خیلی بد حرف میزنه انگار با بچه داره حرف میزنه 

من احترام خانواده شو همه جوره دارم ی هر از گاهی ی چی میگم مثلاً ب مامانش سریع از جلوی من درمیاد و منو ضایع می‌کنه منم ب ظاهر خوبم ولی خیلی خودمو خفه کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم اینجوریه . هروقت بابام اینا میان خونمون اصلا بهشون رو نمیده در حالی ک تاحالا نه من ب خودشو خانوادش بی احترامی کردم نه خانوادم.

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋
2731
شوهر منم اینجوریه . هروقت بابام اینا میان خونمون اصلا بهشون رو نمیده در حالی ک تاحالا نه من ب خودشو ...

هعیییی بعضی وقتا دلم میخواد با دستای خودم بکشمش آخه من تو این زندگی هیچی ازش نخواسم فقط احترام و محبت ک اونم ندارع 

به خانوادش علنا بی احترامی نکن که جلوشون ضایعت کنه و زبونش پیشت دراز باشه که تو داری به خانوادش بی احترامی میکنی... فقططط بی محلی کن بهشون ،خیلی رسمی و کم حرف...

فکرکنم راه حل مشکلت همینه

به خانوادش علنا بی احترامی نکن که جلوشون ضایعت کنه فقططط بی محلی کن بهشون خیلی رسمی و کم حرف فکرکنم ...

ن اصن بی احترامی نکردم 

مثلاً عادی حرف میزنم این سریع جبهه میگیرع

2740

استارتر وقتی دوتایی تنها هستید حتما بارها و بارها باهاش جدی صحبت کن و کوتاه نیا، بگو هر رفتاری که می‌کنی و هر طوری که حرف میزنی داری سطح فرهنگ و ادب خودت رو نشون میدی، داری نشون میدی خانواده ات چطوری تربیتت کردن، بگو الان من که به خانواده تو احترام میزارم به خاطر ادب و شخصیت خودمه وگرنه بحث ترس و حساب بردن نیست، الکی بهش بگو تو که خانواده و مادر و پدر باادبی داری و آدمهای مردم دار و خوبی هستن پس چرا با رفتار و حرفهای بی ادبانه اسم و نام پدر و مادرت رو خراب میکنی؟ 

اگر اهمیت نداد خیلیییی بی تفاوت و خونسرد بگو من به خاطر خودت گفتم، رفتار زشت تو به طرف مقابلت صدمه نمیزنه بلکه دید و نظر دیگران رو نسبت بهت خراب می‌کنه و پیش خودشون میگن عجب آدم بی فرهنگ و سطح پایینی هست خدا می‌دونه چه جوری بزرگ شده  

ن اصن بی احترامی نکردم  مثلاً عادی حرف میزنم این سریع جبهه میگیرع

برات مهم نباشه محکم و قوی باش... مادرشوهرت چطوره؟؟؟

بخاطر این میپرسم که واااقعا راست میگن وقتی دیدی مردی خوب و باادبرو درکل جنتلمنه احتمال زیاد مادرخوبی اونو تربیتش کرده

خب مگه مهمه؟ تو سری خور نمون بعدا بیچاره ت میکنه ها

می‌دونی من خیلی آدم احساساتیم 

خیلی بهش وابستم انگار بدون اون نمیتونم ب زندگی ادامه بدم 

ولی از ی طرفم با خانواده م اینجور رفتار می‌کنه می‌خوام خفه ش کنم خیلی بهم میریزم

استارتر وقتی دوتایی تنها هستید حتما بارها و بارها باهاش جدی صحبت کن و کوتاه نیا، بگو هر رفتاری که می ...

بارها گفتم میگ همینی ک هستم میخوای بخواه نمیخوای برو خونه پدرو مادرت

2706