2737
2734

یا خوشگل بودم یا درس خون.. من قدم ۱۶۸ وزنم ۸۰ چهره گندمی دارم پیشونیم زیاد جوش میزنه منم فشار میدم فرورفتگی داره. پوستم گندمیه و دماغ بزرگی دارم. لک و اینا کم رو صورتم هست موهای کوتاه و موج دار رفتم کراتین کردم الان بشدت ریزش مو گرفتم وقتی موهای پاهام میزنم دونه مرغی میشن.روتین پوستی زیادی دارم ولی فایده نداره شاید برم فیشیال .از درس متنفرم و افسردگی دارم نمیتونم برم مشاوره.الان بخاطر مدرسه فقط دوتا کلاس میرم ریاضی و زبان تابستون ورزش هم میرم از ۸ سالگی هم شنا رفتم.ترک پوستی سفید هم دارم بیشتر بدنم. دیگه از خودم متنفرم:)

خوب همه اش دست خودته 

رژیم بگیر ورزش کن 

برای پوستت دکتر برو 

بینی عمل 

پوست گندمی خیلی هم زیباست منم گندمین

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کراتین هم نکن موهاتو بلند کن موس مو بزن 

مگه قالب گذاشتن برای زیبایی 

شما ببین توی دنیا مدل های زیبایی رو 

رنگ پوست های متفاوت 

وزن متفاوت 

موی لخت موی فر 

همه دارن .همه جوره هست 

منتها هرکسی بلده چطور روی ویژگی های رفتاری و ظاهریش کار کنه .ضعف هاشو تقویت کنه 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
خوب واقعا عادی میست

از اینستا بیا بیرون 

برو تو خیابون وباشگاه مردم عادی و ببین 

این چیزایی که گفتی تقریبا همه داریم

انقدر خودتو اذیت نکن🤍

اگه شیو میکنی . قبلش پوستت رو تمیز بشور . بعد اسکراب بزن.

بعد شیو کن . بعدم کرم بزن . دیگه دونه ای نمیشه

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
2740