2777
2789
عنوان

امروز خود را چگونه گذراندید؟😄😄📷📷

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 54 پست

این نخودارو خیس کردمو چنبار ابشو عوض میکنم تا یکی دو روز که بعد با سیر و سایر مواد چرخ کنم برای فلافل خوشمزه ان شاالله

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

كلي لباساي ني نيو شستم 

خشك شدن افتاب خوردن بعد اتو زدم و تا زدم 

نهار فردا رو گذاشتم 

پسرمو بردم گردش كلي باهاش بازي كردم 

همه ي اينا با پاي شكسته 

اونقد لنگ زدم شبي كمرم از جا داره در مياد اونقد درد داره 

ني نيم نميدونم چرا تكون نميخوره

💚التماس دعا 💚اگه دوست داشتيد برا سلامتي بچه هام صلوات بفرستيد به منم بگيد براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نام خدا 

از اول صبح دست به دعا و روی سجاده نشسته برای کنکوری  های مدرسمون 

از 2 به بعد تحلیل سوالات و گپ و گفت با کنکوری ها 

از سر شب هم اتوکاری لباس و خوردن شام دست‌پخت همسر جان 

الانم منتظرم موهام خشک بشه بخوابم 😊

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

بچه ها اینا جوجه هست که مزه دار کردم صبح زود گذاشتم یخچال امشب جاتون سبز تو حیاط کباب کردیم با همسرم و خواهرش

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2796

امروز از خواب بیدار شدم رفتم دوش گرفتم یکم نشستم زیر اب ریلکس کردم بعد اومدم غذامو گذاشتم رو گاز جارو زدم یکم اتاقا رو مرتب کردم ناهارمو خوردم یکم خوابیدم بعد ظرفامو شستم یکم گیتار تمرین کردم و رفتم سرکار شبم با شوهرم رفتیم بیرون از برنامخ طلاقمون حرف زدیم و الان هردومون لش رو مبل سرتو گوشی  

میبینم که خیلی کارا کردی😊😍🤩

من امروز رفتم باغ از عصر بعدم کلا توروستا بودم حالم عوض،شد..

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
به نام خدا  از اول صبح دست به دعا و روی سجاده نشسته برای کنکوری  های مدرسمون  از ...

😍💕وای چ معلم مهربونی دلم رف براتون که

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

یه کم لوبیا قرمزم پختم فریز کنم برای قورمه سبزی و اون بسته هاهم قارچای بلانچ شده هستن،بچه ها به بسته بندیم گیر ندید خیلی اهل تشریفات نیستم😄🥴

یه کم لوبیا قرمزم پختم فریز کنم برای قورمه سبزی و اون بسته هاهم قارچای بلانچ شده هستن،بچه ها به بسته ...

خسته نباشی 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
یه کم لوبیا قرمزم پختم فریز کنم برای قورمه سبزی و اون بسته هاهم قارچای بلانچ شده هستن،بچه ها به بسته ...

عزیزم قارچو میشوری بسته بندی میکنی میزاری فریزر  سیاه نمیشه 

من یبار اینکارو کردم شل شده بودن و تیره شده بود

مدیرشون هستم  ممنون عزیزم 🌷

💋🤍

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

ماخونمون نزدیک دریاست اینارو دوست همسرم براشون اورده بودن دیشب،زحمت پاک کردنشون با خود همسرم بود،اینا اینقد تازه بودن که هنوز شن داشتن همسرم تو حیاط شستن،زحمت جا دادن اینا و درست کردن یه سبزی پلو ماهی برای فزدا ظهر هم افتاد گردن مادر همسرم،ضمنا من دریایی خور نیستم قرار شد زحمت بکشن قاطی سبزی پلو لوبیا چشم بلبلی بریزن من همون لوبیا پلو رو بخورم😄

هنوز کار زیاد مونده از جمله اب گرفتن کرفس برای همسرم

و خورد کردن اسفناجا و سرخ و بسته بندیشون😄

امروز دو وعده ظرف شستنم  داشتمو ولی نی نی هم امروز دختر خوبی بوده اذیتم نکرده زیاد😍😍