2777
2789
تاحالا یه دوستم نداشتم همش تنها بودم هیچکس سمتم نمیاد 

حق تا ابد‌منم عین توام😂🖤.برای دل خودم میگم تنهایی لاتی تره .گوز اصن نخواستم😂

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم بهت آرامش میده.مثل من. با من بحث نکن آرامش بگیر😎😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
سنمو بخوام بگم باید زندگیمو اول بگم تا درکش کنی دانشجو ام رشته کامپیوتر  زیبایی ندارم

سنت چه ربطی به زندگیت داره؟؟

چرا انقدر سکرت بازی در میاری؟

بزرگترین شکوه ما در هرگز نیفتادن نیست، بلکه در برخاستن پس از هر بار سقوط است.
سنت چه ربطی به زندگیت داره؟؟ چرا انقدر سکرت بازی در میاری؟

چون میگی حالا خیلی وقت داری و فلان تا گذشته رو ندونی درک نمیکنی

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
شاید من لایق هیچکس نیستم

نه،اینجوری نیست.بلاخره همه جور آدم هست.ولی هنوز کسی که بتونه با ویژگی های شما بخونه،پیدا نشده.ولی به معنی اینکه نباشه،نیست.شاید به همین زودی ها پیدا بشه

شما که داخل یه تاپیک هات گفتی سه ماه با یه نفر دوست بودی / پس نگو تا حالا هیچ دوستی نداشتی

تو همه چیو نمیدونی

نه،اینجوری نیست.بلاخره همه جور آدم هست.ولی هنوز کسی که بتونه با ویژگی های شما بخونه،پیدا نشده.ولی به ...

کی منو میخواد اخه 🙂

چون میگی حالا خیلی وقت داری و فلان تا گذشته رو ندونی درک نمیکنی

خب معلومه اینو‌میگم

من خودم جزو کسایی بودم که تازه از ۱۸،۱۹ سالگی سرو‌کله ادما پیدا شد، خیلی ها پا پیش نمیذارن وقتی سنت کمه، بعدم بهترین مورد ها تو دانشگاه و سر کاره وقتی تازه دانشجو شدی چرا انقدر عجله داری؟؟

هر گذشته ای هم داشته باشی باید اول زخم های اونو خوب کنی بعد بفکر رابطه باشی، با این حالی که داری رابطه خوب هم بیاد سراغش خرابش میکنی!

یادت باشه، با ازدواج کسی خوشبخت نمیشه، دو انسان خوشبخت با هم ازدواج میکنن و خوشبختیشون کامل میشه!

بزرگترین شکوه ما در هرگز نیفتادن نیست، بلکه در برخاستن پس از هر بار سقوط است.
2801