2733
ببین عزیزم اون ترمیم دهنده ای ک فرستادم عکس پشت و روشو همونی بود ک خودم استفاده میکردم و خیلیم راضی ...

نرم کننده عمیق تو حمومش موهارو در حد ماسک مو نرم میکرد جای ماسکو برام بگیره ؟ و ترمیم کننده رو بعد حموم بزنم .  سشوار نکشم چجوری میشه ؟ موهارو حالت دار میکنه یا لخت ؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شمام آی بی اس دارید ؟ بدترین علائمش ک اذیتتون میکنه چی بود؟ الان بهترید؟ 

اره دکتر گفت تمام لبنیات شیر کره دوغ ماست بستنی کشک مخصوصا که شیر و بعد ماسک خورده نشه بهم گفت  مال منو و داداشم هم از استرسه هم لبنیات گفت  اگ علائم بهتر شد میتونید پنیر سفت تبریزی گاهی بخوری ولی بقیه رو پرهیز نگه دار . من علائمم ببخشید شکمم روون شده بود و اینکه شقاق زده بودم همش خون میومد حتی با ادرار دوتا پمادم داده بود ولی خب بهترررررین چززی ک من به شهصه برا شقاق استفاده کردم و از اون پمادا خیلی بهتر بود وازاین . حتی از روغن زیتون و هرجیز دیگم بهتر بود اول میشستم با صابون بعد وازلین میزدم هروز مرتب

ببین عزیزم اون ترمیم دهنده ای ک فرستادم عکس پشت و روشو همونی بود ک خودم استفاده میکردم و خیلیم راضی ...

عزیزم من الان دیدم نرم کننده عمیق سینره دوتاس یکیش ابرسان و پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم یکیشم نرم کننده احیا کننده ی جوی رنگ شده .منم ک موهام رنگه موخوره داره بشدت خشکه.شما کدومسو میگرفتی ک راضی بودی اونی ک ابرسان و جوانه گندمشه یا اون یتی که احیاکننده مورنگ شدس ؟ میخوام اونیو بگیرم که شماخودت ازش جواب گرفتی دگ ازمونو خطا نکنم

اره منم ازهمین میترسم دیدی ادم هرچی مینیره خوبه بعد کیفیتشون تغییر میکنه . گلم شما موخوره نداره موها ...

آره متاسفانه گاها کیفیتا تغییر میکنن .اونموقع رو یادم نمیاد واقعاولی الان زیاد موخوره دارم . ن از این بابت ک بعد قطع مصرف موهات خشک بشه خیالت راحت برا من ک اینجوری نبود موهارو حالت دار میکنه همون مدلی ک سشوار بکشی. 

اینه قرصش یکمی قیمتش بالاست همین دکترم بهم داده بود با یکی دوتا قرص دیگه . ولی خب بقیه قرصا قیمتشون ...

آها از این مصرف کردم عزیزم ولی بهم نساخت خیلی اذیتم کرد متاسفانه . ممنون عزیزم

نرم کننده عمیق تو حمومش موهارو در حد ماسک مو نرم میکرد جای ماسکو برام بگیره ؟ و ترمیم کننده رو بعد ح ...

آره در حد ماسک بود بنظرم والا من چون موهام فره همیشه بعد حموم سشوار میکشیدم مورو ک لخت نمیکنه البته شاید ب مدل مو هم بستگی داشته باشه ولی من با برس پیچ هر مدلی ب موهام میزدمو سشوار میکشیدم اون حالتو میگرفت

عزیزم من الان دیدم نرم کننده عمیق سینره دوتاس یکیش ابرسان و پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم یکیشم نر ...

دقت نکردم ببخشید بیشتر ب شکل قوطیش و اسمش دقت کردم .من مال موی رنگ شدشو میگرفتم عزیزم 

2706