2777
2789
عنوان

برای خواهرشوهرام کادو بگیرم؟

356 بازدید | 30 پست

چند روز دیگه روز دختره ، من همیشه تولداشون براشون کادوهای خوب میگیرم . اما کلا چند وقتیه خیلی رفتارشون بد شده ، کوچکترین  کاری که باب میل اونا نباشه رو انجام بدم سریع واکنش نشون میدن . احساس می‌کنم محبتم خیلی زیاد و الکی بوده . مادرشوهرمم  خیلی توقع داره از من . بخدا شام دعوتم میکنه ، میرم اونجا میبینم تازه جلو من مرغ رو میذاره از فریزر بیرون تا یخش آب بشه . بعد ی کوه سبزی میذاره جلوم ، میگه بیکار نشین . این رفتارا حالم رو بد میکنه . احساس می‌کنم زیادی خودمونین

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

عزیزم من بودم کادو نمیگرفتم 

من کلاا با خانواده شوهرم صمیمی نیستم اصلااابعد دو سال فقط ی بار خونه خواهرشوهرم رفتم 

من هم خیلیی سرد بودم باهاشون همین سردی زیاد باعث مشکلاتی شد 

پسرم   

هیچکدوم از کاربرای نی نی سایت رو درک نمی‌کنم 

من خودم اصلا و ابدا روز تولداشون واسشون کادو نگرفتم روز مادر و روز پدر کادو میگیرم

تولد خواهر شوهرم هم پیام میدم یا زنگ میزنم

برا شام و ... این تعارفا و توقعات رو ندارم هر چی خودشون میخورن منم همونو میخورم مگه توو خونه مامانم پذیرایی آنچنانی باهام دارن ک از این بندگان خدا انتظار داشته باشم

احساس کوچک بودن هم نمیکنم چون خونواده ایم

2801