2777
2789
دگ اون دویست تومنو برا چی میدین؟😐😂

تا قانونی باشه 

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              
خدا ازشون نگذره پارسال یک دفعه اینقدر اجاره هارو بردن بالا کهکمر مردمو خم کردن فقط ملک داشته باشی خو ...

دقیقا پارسال من پا به ماه بودم نمیتونستیم پاشیم اصلا فکرشم نمیکردم اجاره رو از دو‌نیم بکنه شیش و‌نیم زندگیمون ریخته بهم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

الان که نه چند ماه پیش 

400 پیش 

ماهی 15 

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              

منم خونه بابام میشینم خدا حفظشون کنه بدون پیش و اجاره امسال تصمیم گرفتم یه پولی بدم تا خواهر برادرام راضی باشن اما مامانم راضی نیست میگه تا هر وقت خودم و شوهرم خواستیم بشینیم مجانی فقط پول آب و برق و گاز میدم .خونه 75متریه

‌قمم صاحبخونه بابامه😅

خب همون موقع ۲۰۰ تومنم نگیره، چه کاریه آخه 😂

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

برای یه خونه زیر زمین داغون قدیمی 50تومن پیش 3600اجاره ... التماس دعا دارم .دعا کنین همه مستاجر ها صاحب خونه بشن

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..