2777
2789
عنوان

طلاق تو عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 119 پست
مامانتم اشتباهاتی داره آدم نباید بگه از فلان جا کادو بخر و فلان یا ب هدیه ای ک میگیره ارزش بذاره ا ...

من به خودشم گفتم باشه مامانم اشتباه داره ولی مسائل حل نشده نبود که بالاخره به مرور همه این حرفا کم میشد اگه انقد بچه بازی در نمیاورد

عزیزم منم دقیقا مشکل تو رو داشتم و شوهرم و خانوادش تقریبا مث مال تو بودن ..الان هفت ساله ازدواج کردیم..توی نامزدی  دقیقا اتفاقی که برا تو افتاد برا منم افتاد و من غرور خودمو خانوادمو بخاطرش شکستم چون دوسش داشتم ..الان بعد هفت سال با یه بچه دارم طلاق میگیرم ..کسی که اینجوریه تا آخرش همینجوری میمونه ..ببین میتونی کنار بیای یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
یعنی تو عقد تا پای طلاق رفتین؟

اره اخرشم با اصرارهای من آشتی کردیم البته خانوادش هیچوقت منو نپذیرفتن ...ولی عاقبتم چی شد؟ چندین سال عمرم رفت و یه بچه بیگناه برام موند ..کسی که اولش اینجوری خودشو ثابت میکنه مطمئن باش تا تهش همینه ای کاش همونموقع مث اشغال از زندگیم انداخته بودنش بیرون

نمیشه برا همه یه نسخه پیچید کامنت اولم گفتم که مبارزه کن برا عشقت با مشاور رفتن و .... تو این کامنت ...

دقیقا ...یه سری چیزها رو آدم هرگز از یادش نمیره و هرچی جلوتر میری میبینی تمام فکر و ذهنتو درگیر کرده و همش با خودت میگی چرا اونموقع فلان واکنش رو نشون ندادم؟ چرا اصلا ادامه دادم؟؟

بگو 👍

به عقلت شک میکنم اگه حتی بهش فکر کنی

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
توی همین سایت هزاران نفر بهم گفتن تمومش کن ولی من خیلی وابستش شده بودم و میکفتم نههههههه درستش میکنم ...

دقیقا عین الان من همههههه میگن این مرد زندگی نیست من میگم نههه من میسازم زندگیمو

غافل از اینکه ما نمیتونیم ادمارو تغییر بدیم تهش ذاتشون همونه

دقیقا عین الان من همههههه میگن این مرد زندگی نیست من میگم نههه من میسازم زندگیمو غافل از اینکه ما ن ...

اره واقعا همینجوره..شاید هر از گاهی فک کنی خوب شده ولی اشتباهه ..آدما خیلی نمیتونن تغییر کنن

اره واقعا همینجوره..شاید هر از گاهی فک کنی خوب شده ولی اشتباهه ..آدما خیلی نمیتونن تغییر کنن

چجوری تو عقد اشتی کردین؟

ما کلا حرمتی نمونده بینمون همه پلاشو خراب کرده

چجوری تو عقد اشتی کردین؟ ما کلا حرمتی نمونده بینمون همه پلاشو خراب کرده

من رفتم دنبالش اونم انقد طاقچه بالا میزاشت تحقیر میکرد میکفت باید همه فامیلا و خانوادتو بیاری به پای خانوادم ..من احمقم همین کارو کردم ..جالبه هربارم به همشون توهین میکردن و عذرخواهیشونو قبول نمیکردن!!!!!!!! خانوادش هنوزم کوتاه نیومدن ... یه خورده رابطم با شوهرم خوب شد ولی اصل مشکل سرجاش بود و آخرش بعد هفت سال از پا دراومدم

من رفتم دنبالش اونم انقد طاقچه بالا میزاشت تحقیر میکرد میکفت باید همه فامیلا و خانوادتو بیاری به پای ...

من خیلی برام سخته بخوام دوباره بابامو ببرم به پاش همینجوریش مادرش برگشت گفت دخترتونو به ما انداختین اصلا دلم نمیخواد بابامو ببرم به پاش

اون هیچ تلاشی نمیکنه نه خودش نه خانوادش انگار نه انگار داریم تا طلاق میریم

من خیلی برام سخته بخوام دوباره بابامو ببرم به پاش همینجوریش مادرش برگشت گفت دخترتونو به ما انداختین ...

اره اشتباه منو نکن ..الان گریه هاتو بکن غصه هاتو بخور بزار تموم بشه بره یا حداقل صبر کن خودش پشیمون بشه برگرده وگرنه اوضاعتون هیچوقت خوب نمیشه