2733
عنوان

چند تا سوال شرعی دارم . خواهشا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 14651 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون ضررشبیشتر از سودش بوده و بدلیل اینکه عقلو زایل میکنه و آدمو از حالت طبیعی خارج میکنه حرامه.و چون اثرش ازبدن به مدت 40روز خارج نمیشه توی این مدت نه نماز و نه روزه مورد قبول نیست
بابا خیلی از میوه ها هم توش الکل هست.....ما هم میخوریم.....این مقدار درصد الکل رو نمیفهمم کی تعیین میکنه...کلی مشروبات الکلی هست که درصد الکلش خیلی کمه.....یعنی اونا هم حرومن...و خیلیاشون کسی رو مست نمیکنن.......خیلی نوشیدنیا هست که ادما میخورن سر کار هم میرن بعدش...کیه که بیاد بگه حرومه یا نه

اصلا ضرر شیشه و تریاک و همین سیگار مگه کمتره از اونا...یا دوده ماشینا...یا تاتو...یا قرار گرفتن در برابر خیلی اشعه ها....همه اینا ضرر میزنن به بدن...چرا همه اینا حروم نیستن.....
مشروبات الکلی و آبجو (هر اسمی می خوان داشته باشن) خوردنشون حرامه و نجس هم هستند. اون بحث 40 روز نماز هم که می گن نمازو باید آدم بخونه . ولی تا 40 روز نماز آدم قبول نیست.
بعضی آدما مثل قطار شهربازین. آدم باهاشون خیلی حال می کنه، ولی به جایی نمی رسه (رضا رفیع)

ببخشید کسی جواب سوال منو میدونه ؟

من با شکر الکل درست کردم ، حالا این الکل نجسه ؟

زنگ زدم پرسیدم میگن اگر مست کننده باشه نجسه ، خب الکلی که میفروشن هم مست میکنه دیگه 

الان این نجسه اون پاکه؟ 

2706