2777
2789
عنوان

لطفااا همتون بگید.دختری که ۱۶ سالگی طلاق بگیره آیندش نابوده؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 46 پست

با شرایطی ک خوندم تو تاپیک قبل با بیرون اومدن از این رابطه میتونی موفق ترین باشی به شرطی که همه تمرکزتو رپ اینده و درس و کار بزاری نه دوباره بری سمت ازدواج

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بستگی داره عزیزم 

گفتی از رو اجبار ازدواج کردی 

خب الان اون اجبار از روت برداشته شده یا اگه موقعیت پیش بیاد دوباره مجبور میشی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز میتونه درس بخونه  وقت داره دنبال هنر بره منظورم اینه الان شروع کنه زمان خیلی خوبیه. نه ا ...

خوبه پس

میدونم😅😂

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽
کاش من سنم هم سن  این خانم بود. حیف که بیست سال بیشترم🤦

این خانوم خودمم

اخیی همسن مادرمین، خداحفظتون کنه

عزیزم  شما هم اگر ۱۹ سالته خیلی وقت داری برای شروع درس یا هنر من که دیگه همه چیز ازم گذشت. الا ...

ولی فکروخیال نمیزاره 

نه نگین عه این چرفیه بابا

به این فکر کن که طلاق آخرین راهه.انرژی و وقتت رو میگیره  اگر واقعا هیچ‌ راه سازش وجود نداره ...

نه دیگه سازشی دکار نیست برا سازش خیلی دیره درخواست دادم

خب درخواست دلیل نمیشه ‌تازه میفرستن مشاوره. کلی معطلی داره اگر توافقی نباشه که خیلی بیشتر طول داره

حدودا 2 سال

همین مسیری که توش هستی خویه درستو بخون کنارش کارت هم ادامه بده به حرف هیچکسم توجه نکن اصلا تا ۲۵ سالگی به هیچ مردی فکر نکن ، جداشو ،موفق شو ،به هدفهات که رسیدی خود به خود آدمهای سطح بالای درست حسابی میان تو زندگیت

2801