2733
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132232 بازدید | 1483 پست

تو اینستاگرامم خیلی مد شده که حتی بدتر هم خطاب میکنن میگن توله ها تون و فلان ، قدیم مینوشتن فلانی با بانو خیلی محترمانه تر بود ،و واقعا شخصا مخالفم انگار جشن تاجگذاری ملکه الیزابت بچه نباید بیاد 

منو اینجوری دعوت کنن نمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بچه زیر ۸ سال میگفت طبیعی بود چون بعضی مادرا اصلا متوجه نیستن باید بچشونو جمع کنن

زیر ۱۵ چراا 😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
2740
این از نمونه سبک های زندگی غربی جدیده که داره مد میشه  دور دیگه میگن پنجاه به بالا حضور نداشته ...

والا.....

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
منم موافقم ک بچه نباشه ولی خب میتونست بهتر بگه  ولی کسایی ک اینجوری میخوان باشه مراسمشون  ...

خب یه دختر 13 14 15 ساله بچه نیست که بدوعه وسط سن رقص و برنامشونو خراب کنه

اگه میگفت زیر 10 یه چیزی

زیر 15 اخه

2706