2777
2789
عنوان

روش پخت قرمه سبزی خوشمزه و قیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 32 پست
دوست داشتم نوشتم  میتونی تاپیک نزنی وقتی میزنی منتظر هر کامنتی باش

😮‍💨😮‍💨😡😡

شمارو به امام حسین قسمتون میدم رد نشین.اجی ها میشه دعا کنین نی نی مو سالم بغلش بگیرم.به خدا خیلی میترسم تاپیک هامو ببینین توروخدا یه صلوات بفرستین برا سلامتیش(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)هرکس دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم.
😮‍💨😮‍💨😡😡

خب حرف بدی نزدم آه🐣

منم تازه ازدواج کرده بودم همه چی از اینترنت میپختم خییییلی هم عالی میشد جدی گفتم از اینترنت بگیر خیلی بهتر میشه تا تجربه ای

چون اینترنتی روش پخت رستورانی رو داده

هروقت یاد گرفتین که آدما مثل هم نیست و طرز تفکرات ،عقاید،طرز گفتار ها،سلایق،طریقه زندگی کردن ها ، ساعت خوابها،خانواده ها و فرهنگها باهم تفاوت دارن ، اونوقت به خودتون اجازه بدین توی جاهای عمومی شرکت و اظهار نظر کنین👌با تشکر فراوان 🌹🌈

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خب حرف بدی نزدم آه🐣 منم تازه ازدواج کرده بودم همه چی از اینترنت میپختم خییییلی هم عالی میشد جدی گف ...

اره زدم دیدم تو نت

خب شاید میخواستم پاک منم به این دلیل

شمارو به امام حسین قسمتون میدم رد نشین.اجی ها میشه دعا کنین نی نی مو سالم بغلش بگیرم.به خدا خیلی میترسم تاپیک هامو ببینین توروخدا یه صلوات بفرستین برا سلامتیش(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)هرکس دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم.
2802
اره زدم دیدم تو نت خب شاید میخواستم پاک منم به این دلیل

سبزی پاک شده خرد شده بخر راحت تره 🤣

هروقت یاد گرفتین که آدما مثل هم نیست و طرز تفکرات ،عقاید،طرز گفتار ها،سلایق،طریقه زندگی کردن ها ، ساعت خوابها،خانواده ها و فرهنگها باهم تفاوت دارن ، اونوقت به خودتون اجازه بدین توی جاهای عمومی شرکت و اظهار نظر کنین👌با تشکر فراوان 🌹🌈

سبزی ک قبلا داشتی باید کاملا سرخ کرده باشه

پیاز نگینی خورد شده  تف میدم تا طلایی بشه و اون وقت گوشت بهش اضافه میکنیم و بعد از چند دقیقه ک گوشت تف دادیم نمک فلفل ادویه ب مقدار لازم اضافه میکنیم و آب لیمو هم خیلی کم و ی  مقدار رب، بعد از چند دقيقه آب بهش اضافه  میکنیم 

و لوبیا هم ب اندازه خورشت اضافه میکنی لوبیا از قبل آب‌پز شده باشه بهتر و لیمو عمانی هم ی ساعت قبل پخت اضافه میکنیم 

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
توحید خوندم بنیتت واسه امضات دعا کردم

ممنون

@طنابببب     عزیزم حس میکنی حسش بهم چیه؟؟ واقعا دوسم داره؟؟؟

دوست داره

@هییییییییییچ   خانم محترم تاپیک هامو بخونی متوجه شو زنم با مرد که دستم تو شلوارمه،به روز عاشورا قسم به امام حسین قسم به حضرت فاطمه قسم حلالت نمیکنم

منم به همه مقدسات قسم حلالت نمی کنم بهم گفتی مریض 

باید مواظب جمله هایی که می نویسی باشی 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
منم به همه مقدسات قسم حلالت نمی کنم بهم گفتی مریض  باید مواظب جمله هایی که می نویسی باشی

گلم حلال کن ببخشید بزرگی کن توروخدا حلالم کن

من کیست pcoدارم میترسم نازا بشم عصاب نمونده برام توروخدا حلال کن حلال نکنی یه و.قع خدا بهم بچه نمی‌ده😭

گلم حلال کن ببخشید بزرگی کن توروخدا حلالم کن من کیست pcoدارم میترسم نازا بشم عصاب نمونده برام توروخ ...

@هییییییییییچ    

2801