2733

هدهد

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز هست؟ یه آرزو هم لطفا برا ازدواج من بکن 

نه رفتش میخواستم برم بیرون در رو باز کردم رفت

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
هدهد پرنده بدبوییه

بد بو؟؟؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

هد هد خیلی خوش یمنه به ندرت دیده میشه این فقط یک نشانه برای شما نیست فکر میکنم یک نشانه برای همه هست  پرنده هما هم چند ماه پیش دیده بودن ممکنه یک نفر ببینه اما نشانش برای همه هست اما چون شما دیدی تو اون موضوع خاص خودت هم اگر خدا مصلحت بدونه انشالله اونچه خیره برات پیش میاد

هد هد خیلی خوش یمنه به ندرت دیده میشه این فقط یک نشانه برای شما نیست فکر میکنم یک نشانه برای همه هست ...

مرسی عزیزم ایشاله

اونو دیدم آروم شدم بعدش