2733
عنوان

شوهرم ادم با کلاسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2404 بازدید | 104 پست
انگار برای عادی نشون دادن زندگیمون بچه اولم رو همسرم خواست دومی هم ب اصرار خودم  اره اصلا احسا ...

متولد چه ماهی هستن

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
اخه چند بار خودم بوسش کردم مناظر شدم اون ادامه بده دیدم فرقی نداره انجام نداد منم جلو خودمو گرفتم&nb ...

خب منتظر نباش اون کاری کنه تو چیزی ک در لحظه دوست داری انجام بده شاید بعد ۱۰ ،۱۵ بار که بوسیدیش اونم یه حرکتی بزنه ولی اینکه بعد یکی دو بار انتظار داشته باشی کارت نتیجه بده خب احتمالش کمه

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه چند بار خودم بوسش کردم مناظر شدم اون ادامه بده دیدم فرقی نداره انجام نداد منم جلو خودمو گرفتم&nb ...

راحت باش ، وقتی خودت دوست‌داری کاری انجام بدی منتظر عکس العملش نباش 

مگر اینکه به قول دوستمون مشخصا واکنش منفی نشون بده که بعید میدونم مردی واکنش منفی نشون بده به بوسیدن زنش!  

بنظر من شما خودت باش احساساتت رو بروز بده به اینکه ممکنه چی فکر کنه اهمیت نده مگه اینکه دربرابر احسا ...

چندین ساله گفتم ی موقع هایی سر کاری از صب تا شب که ساعت ده میای ی بار زنگ بزن بهم ولی هیچ وقت انجام نمیده حتی سرشم خلوته خلوت باشه منم زنگ میزنم باید بگم فلان چی بخر که میگه پیام بده نمیتونم بگم دلم خواست صداتو بشنومم دلم تنگ شد چون بدش میاد

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
خب منتظر نباش اون کاری کنه تو چیزی ک در لحظه دوست داری انجام بده شاید بعد ۱۰ ،۱۵ بار که بوسیدیش اونم ...

هفت ساله هر روز هر جوره محبت کردم بهش 

بله همون بود گفتم درست میشه ولی بدتر شد چون میگه من 37 سالمه جوون نیستم که با احساس باشم

دیگه وقتی دوران نامزدی که اوج ابراز احساسات به روش های مختلف هست، اینطور بود باید شک میکردید... 

اما حرفاش اصلا درست نیست و فقط توجیهه

کاش به دکتر دیگه ای هم مراجعه میکردید

چندین ساله گفتم ی موقع هایی سر کاری از صب تا شب که ساعت ده میای ی بار زنگ بزن بهم ولی هیچ وقت انجام ...

چقد دلم برات گرفت اسی🥺تا حالا نشستید باهم درمورد این چیزا حرف بزنید؟هرچی تو دلته بهش بگی؟فقط میگه من مدلم اینه؟!همین؟!این که نشد حرف،چرا نباید واسه دل توهم که شده یکم تغییر بده رفتارشو!به نظر من این حرفاش بهانست🫤

چندین ساله گفتم ی موقع هایی سر کاری از صب تا شب که ساعت ده میای ی بار زنگ بزن بهم ولی هیچ وقت انجام ...

گوگل کن دلبستگی اجتنابی راجبش بخون همسرت دلبستگی اجتنابی داره و شما به احتمال زیاد دلبستگی اضطرابی عزیزم 

چقد دلم برات گرفت اسی🥺تا حالا نشستید باهم درمورد این چیزا حرف بزنید؟هرچی تو دلته بهش بگی؟فقط میگه م ...

ب خدا هزاران بار گفتم ولی فقط خندیده گفته همینم خب

ببین من هرچی آذری دیدم استقلال و فضای شخصیش از همه چیز براش مهمتره  کارش اولویتشه حتی از رابطه ...

دقیقا بله همینه

2706