2777
2789
عنوان

چقد ادم عوضی تو سایت زیاده😐+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1692 بازدید | 75 پست

چند بار اومدم درد دل کنم اینجا تاپیک بزنم پشیمون شدم بیخیال شدم گفتم دردم تو دلم بمونه بهتره تا یسری پیدا بشن و حالمو بدتر خراب کنن قضاوت کنن و فش بدن و هزارتا انگ بچسبونن ب ادم ... 

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می‌دونم عزیزدلم. همونطوری که گفتی اینجا فضای مجازیه و آدم ها بدترین ورژن خودشون هستن، و بدون فکر به عواقب حرف هاشون خیلی راحت به دیگران آسیب می‌زنن. به همین خاطر بهتره اصلا موضوعات حساس و مهم رو اینجا، یا در کل فضای مجازی و بقیه شبکه های مجازی نشر ندی. هرکسی قدرت درکش رو نداره و به خاطر همین ممکنه بیشتر اعصابت خورد بشه تا این که تسکین پیدا کنی.

بهترین کار اینه که با یه مشاور یا روانشناس در ارتباط باشی و به صورت مرتب باهاشون صحبت کنی، تا زمانی که از خونه نجات پیدا کنی. درسته خانواده‌ت مشکل روحی روانی دارن، اما خواهشا اجازه نده که خودت هم به خاطر اونا قربانی بشی و روانت بهم بریزه. وجود یه مشاور در کنارت می‌تونه آرومت کنه و راه درست رو بهت نشون بده تا زمانی که بهتر و بهتر بشی. چون رفتار و عقل خانواده‌ت تحت کنترل تو نیست، اما حداقل می‌تونی خودت رو نجات بدی💗

2803
کسی که از بچگی تا الان هر روزشو هزارتا بلا سرم اورده دیگه احترامی نمیمونه نمیدونی چیا شد امشب و‌ چه ...

منم دست کمی از خودت ندارم ولی هیچ وقت بی احترامی نکردم بیخیال همه که مثل هم نیستن امیدوارم حالتو اعصابت اوکی شه

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

@niniyar_2   نی نی یار عزیز چرا فحشا و فحش و توهین به خونادخ خود ادم باید عادی جلوه داده بشه؟تعلیق نمیکنی چرا من نمیدونم الان بحث بی پولی بو تعلیق شده بوپ..ده تا تایپک زد عزیزم❤️💕

((((خوشگل و بورِ سایت هستم👩🏼))))
عزیزم‌هرجور نگاه میکنم‌تو شباهتت به فاحشها بیشتره من از مشکلاتم‌ گفتم تو چرا این‌ وسط انقد فشاری شد ...

ادم بیخود و بی فرهنگ همه جا هست

اینجام بیشتز از همه

واقعا از کساییکه وقتی شوهرشون بهشون خیانت میکنه فقط میگن زنا و ایناییکه رگباری بچه میارن با توجه به شرایط بیخودشون یا میاد و توی کامنت به یه زنِ دیگه میگه فا چه توقعی داریییی؟؟؟

ادم بیخود و بی فرهنگ همه جا هست اینجام بیشتز از همه واقعا از کساییکه وقتی شوهرشون بهشون خیانت میکن ...

اخه چپ و راست میگه با دوست پسرت رابطه داشتی به مامانت فحش دادی😐

خب من که میدونم نامزدمه همچین‌حرفاییو‌برنمیتابم😂

بعدم‌ ادمایی که میایی از مشکلت نیگی و‌از همون حرف سواستفاده میکنن خیلی حال بهم زنن

هرچی ام بشه درست نیست به مادرت بی احترامی میکنی خودتم دست کمی از اون نداری

احترام به بزرگ‌تر یه مفهوم مجازی احمقانه‌ست که فقط توی فرهنگ های تعصبی و اشتباه پیدا می‌شه.

آدم عاقل کسیه که فقط به انسان های شایسته اعتبار می‌ده و یهشون احترام می‌ذاره. شما حتی نمی‌دونید مادر ایشون باهاشون چیکار کرده، نمی‌تونید ازشون بخواید که احترام مادرشون رو نگه دارن.

@niniyar_2   نی نی یار عزیز چرا فحشا و فحش و توهین به خونادخ خود ادم باید عادی جلوه داده بشه؟ ...

چرا انقد فشاری شدی؟.من فقط از مشکلاتم‌گفتم همین

چیزی رو‌هم عادی نمیکنم هیچی از زندگیم‌ نمیدونی فقط گه میخوری😐

2801